https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 237
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2262728
17393
388
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Pantheon sorozat 2 kötete:
Hajdu István: Piet Mondrian. Bp., 1987., Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
George Zarnecki: Kolostorok, szerzetesek, barátok. Ford.: Sarodi Tibor. Bp.,1986., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2262679
17394
388
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalások. Ford.: Révay József. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2329536
17395
388
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Rotterdami Erasmus: A keresztény fejedelem neveltetése. Fordította: Csonka Ferenc. Bp., 1992, Európa. Kiadói kartonált kötésben, kiadói, szakadt, foltos papír védőborítóban.
Starting price:
1 200 HUF
2329616
17396
388
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Marx József: A kétdimenziós ember. A játékfilm dramaturgiája. Bp, 2003, Vince Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. 2327840
17397
388
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Gács Judit: Rodolfo így csinálja. Szitás György rajzaival. Bp.,1973, Minerva. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2327825
17398
388
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Mácz István: Hétpecsétes könyv az élet. Filozófusok, tudósok, írók, költők, teológusok, Szent Könyvek írásai az életről. Összeállította és bevezette: Mácz István. Bp., 2002, Szent István-István. Kiadói kartonált papírkötés.
Az összeállító, Mácz István (1934-) által dedikált példány.
Starting price:
1 600 HUF
2314379
17399
388
0
700
Books: Other rarities
Other collectibles
Gerő Katalin: Életem. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Aranyozott, álbordás félbőr kötésben.
The item is not available
2314309
17401
388
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
Dencz Ákos A Postatakarékpénztári Szolgálat vezérfonala. Aláírt példány! Irta: Dr. - - miniszteri tanácsos, m. kir. postatakarékpénztári igazgató, a m. kir. posta és távirda tisztképző tanfolyam rendes tanára. Bp., 1927. Orsz. Postás és Zene Kultur Egyesület. Félvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2234968
17402
388
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VIII+414 p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2314209
17403
388
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
Para-Kovács-Vácsa-Farkasházy: Orbánság aranya. Marabu rajzaival. Para Kovács Imre dedikálásával. Bp., 2017. Szerzői. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2313982
17404
388
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Turcsányi Imre - Engel Zsigmond: Az elhagyatott gyermekek sorsa Angliában és Olaszországban. Bp., 1908. Dobrowsky. 86p. Kiadói papírkötésben
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2313955
17405
388
0
4600
Books: Other rarities
Other collectibles
Esterházy Péter, Czeizel Balázs Biztos kaland. Dedikált! Bp. 1989. Novotrade 50 levél Fűzve, képes, feliratos, eredeti papírborítóban
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment