Number of items: 237

François Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 1944, Officina. Tizenegyedik kiadás. Félvászon-kötés, kopott borítóval.
17333.

1 400 HUF
Francois Villon nagy testamentuma. Francois Villon Le Grand Testament. Ford.: Vas István. Honti János tanulmányával. Kétnyelvű Klasszikusok. Bp.,1940, Officina, 173+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.
17334.

1 800 HUF
Tormay Cécile: A régi ház. Bp., 1920, Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben.
17335.

2 000 HUF
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Ortutay Gyula aláírásával Bp.,1935., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott félbőr-kötés
17336.

3 000 HUF
A gépterem. Egyetemes kézikönyv. A Budapesti Gépmesterek és Nyomók Köre megbízásából szerkesztette Fuchs Zsigmond. Bp., 1910, Világosság Könyvnyomda Rt., 543 p.+3 t. + VIII t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos, hiányzó képtáblákkal.
17337.

3 000 HUF
Dictionarium bibliothecarii practicum ad usum internationalem in XX linguis. Wörterbuch des Bibliothekars in zwanzig Sprachen. The Librarians practical dictionary in twenty languages. Szerk.: Pipics Zoltán. Budapest 1974. Akadémiai Aranyozott egészvászon kötésben, volt könyvtári példány.
17338.

1 600 HUF
Bulcsu Károly: - - költeményei 1850-1860.  Kecskeméten, 1860. Szilády K. ny. 350 p. Címlapján Malatinszky Fáy Jolán névbeírása. Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben.
17339.

2 800 HUF
7,57
8,24
20
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., 1936., Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Első és utolsó lapon, golyóstoll beírás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval.
17340.

2 200 HUF
5,95
6,47
Ady Lajos: Ady Endre. Bp., 1923, Amicus. Műbőr-kötés. Jó állapotban.
17341.

1 400 HUF
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben. Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
17342.

2 400 HUF
17343.

3 400 HUF
9,19
10,00
Ady Endre összes novellái. Sajtó alá rendezte: Bustya Endre. Bp., 1961, Szépirodalmi. Fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit fakult de egyébként jó állapotban.
17344.

800 HUF
19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF