Number of items: 237

Ignácz Rózsa munkái sorozat 6 kötete:  Anyanyelve magyar..., Született Moldovában, Családi mondakör, Levelek Erdélyből, Róza leányasszony, Rézpénz. Bp.,1941-1943-én., Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal és gerincekkel. Az Anyanyelve magyar c. kötetben a szerzőt Ignácz Rózsát (1909-1979) ábrázoló címképpel, alatta nyomtatott (!) dedikációval.
17514.

Ignácz Rózsa munkái sorozat 6 kötete: Anyanyelve magyar..., Született Moldovában, Családi mondakör, Levelek Erdélyből, Róza leányasszony, Rézpénz. Bp.,1941-1943-én., Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal és gerincekkel. Az "Anyanyelve magyar" c. kötetben a szerzőt Ignácz Rózsát (1909-1979) ábrázoló címképpel, alatta nyomtatott (!) dedikációval.

7 000 HUF
18,92
20,59
Pálffy István: 222 szó az illemről. Bp.,2003, ProEuropa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17515.

1 400 HUF
Határ Győző, 2 db könyve, egyik dedikált: Angelika kertje és egyéb elbeszélések. . H.n., 1987, Aurora. A szerző, Határ Győző (1914-2006) Kossuth-díjas író, költő, műfordító, filozófus, építész által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító részére dedikált. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. + A szép Palásthyné a más álmában közösül és egyéb elbeszélések. H.n., 1987, Aurora. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel.
17516.

3 000 HUF
17517.

800 HUF
Gunda Béla: A rostaforgató asszony. Bp., 1989, Múzsák. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17518.

1 200 HUF
17519.

1 000 HUF
Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17520.

1 000 HUF
Käfer István: Az egyetemi nyomda négyszáz éve (1577-1977). Bp., 1977, Helikon. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
17521.

1 000 HUF
Kossuth-díjasok és Állami Díjasok almanachja 1948-1985. Szerk.: Darvas Pálné - Klement Tamás - Terjék József. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói kartonált papírkötésben, kopottas állapotban.
17522.

1 600 HUF
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált-kötés, jó állapotban.
17523.

1 600 HUF
Kevei Kristóf: a Semmi A Minden. Bolond, vagy Bölcs (lesz) - e E - Világunk? Dunaújváros, 2007, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17524.

1 600 HUF
Erőss Attila: A tükör arca. hn., 2013, Garabontzia. Kiadói papírkötés.
17525.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF