https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 237

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bodor Ferenc (szerk.): Nomád nemzedék. Ifjúság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Bp., 1981, Népművelési Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Zelnik József: Negyven év után. H.n., 2012, Magyar Művészeti Akadémia. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
17502.

Bodor Ferenc (szerk.): Nomád nemzedék. Ifjúság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Bp., 1981, Népművelési Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Zelnik József: Negyven év után. H.n., 2012, Magyar Művészeti Akadémia. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Médium-Art. Válogatás a magyar experimentális költészetből. Szerk.: Fráter Zoltán- Petőcz András. AK füzetek 51. Pécs, 1990, Magvető. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. Angol és magyar nyelven.
17503.

Médium-Art. Válogatás a magyar experimentális költészetből. Szerk.: Fráter Zoltán- Petőcz András. AK füzetek 51. Pécs, 1990, Magvető. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. Angol és magyar nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Lao-ce tao te king. Fordította és az utószót írta Karátson Gábor. Hn., 1990, Cserépfalvi. Papírkötésben, szép állapotban.
17504.

Lao-ce tao te king. Fordította és az utószót írta Karátson Gábor. Hn., 1990, Cserépfalvi. Papírkötésben, szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Szigethy Gábor: Latinovits. Bp., 1988, Officina Nova. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
17505.

Szigethy Gábor: Latinovits. Bp., 1988, Officina Nova. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Janikovszky Éva: Felnőtteknek írtam + Ájlávjú. Bp, 1999-2000, Móra. Réber László rajzaival. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17506.

Janikovszky Éva: Felnőtteknek írtam + Ájlávjú. Bp, 1999-2000, Móra. Réber László rajzaival. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Antall József élete képekben. Összeáll.: Antall Péter - Szebellédy Géza. Gyula, 1994, Tevan Kiadó. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
17507.

Antall József élete képekben. Összeáll.: Antall Péter - Szebellédy Géza. Gyula, 1994, Tevan Kiadó. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Püski Sándor: Könyves sors - magyar sors. Bp.,2002, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
17508.

Püski Sándor: Könyves sors - magyar sors. Bp.,2002, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
A Nobel-díjasok kislexikona. Szerk.: Vészits Ferencné. Bp, 1985, Gondolat. Második, javított és bővített kiadás. Egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban.
17509.

A Nobel-díjasok kislexikona. Szerk.: Vészits Ferencné. Bp, 1985, Gondolat. Második, javított és bővített kiadás. Egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Vegyes könyv tétel jobb darabokkal: díszkiadású Rousseau az 1950-es évekből, ifjúsági, irodalmi művek, stb, érdemes megnézni.
17510.

Vegyes könyv tétel jobb darabokkal: díszkiadású Rousseau az 1950-es évekből, ifjúsági, irodalmi művek, stb, érdemes megnézni.

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
3
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky, 132 p.+12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
17511.

Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky, 132 p.+12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
A papír világa. Antológia. Szerk.:Csepeli Szabó Béla. Bp., 1974, Táncsics. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
17512.

A papír világa. Antológia. Szerk.:Csepeli Szabó Béla. Bp., 1974, Táncsics. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Kriza János: Vadrózsák. - - székely népköltési gyűjteménye Faragó József gondozásában. Bp., 1975, Kriterion. Kiadói eégszvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17513.

Kriza János: Vadrózsák. - - székely népköltési gyűjteménye Faragó József gondozásában. Bp., 1975, Kriterion. Kiadói eégszvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment