Number of items: 237

17321.

12 000 HUF
34,68
42,11
17322.

6 500 HUF
18,79
22,81
Megy a gyűrű vándorútra I.-II. kötet. Gyermekjátékok és mondókák. Összegyűjtötte és feldolgozta Gágyor József. Bp, 1982, Gondolat. Egészvászon kötésben, kopott papír védőborítóban.
17323.

6 000 HUF
17,34
21,05
17324.

5 000 HUF
14,45
17,54
Jókai Mór: Délvirágok; Árnyképek. [Egybekötve.] Pest, 1870-1873, Heckenast Gusztáv, 307+1; 403 p. Harmadik kiadás. Korabeli kopott aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón Jókai Mór arcképével, márványozott lapélekkel.
17325.

6 000 HUF
17,34
21,05
Saáry Éva: Hol volt, hol nem volt. ... Pillanatképek magamról és a korról, melyben élnem rendeltetett. München,(1985),Újváry Griff Verlag. Kiadói papírkötés. Emigráns kiadás! A szerző által dedikált.
17326.

Saáry Éva: Hol volt, hol nem volt. ... Pillanatképek magamról és a korról, melyben élnem rendeltetett. München,(1985),Újváry "Griff" Verlag. Kiadói papírkötés. Emigráns kiadás! A szerző által dedikált.

4 000 HUF
11,56
14,04
Sütő András: Anyám könnyű álmot igér. Naplójegyzetek. Bukarest, 1972, Kriterion. Harmadik kiadás. A szerző, Sütő András (1927-2006) által dedikált! Kiadói vászonkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
17327.

2 000 HUF
5,78
7,02
15
Anthologia Humana. Ötezer év bölcsessége. Szerk.: Hamvas Béla. Bp., 1947, Egyetemi Nyomda, 323 p. Második,változatlan kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott foltos borítóval, meglazult kötéssel és tulajdonosi névbejegyzéssel.
17328.

2 000 HUF
5,78
7,02
Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a naprendszeren át. Átdolgozta: Szász Károly. Bp. [1923],Franklin, 311+1 p. Negyedik képes kiadás. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon ragasztásnyomokkal.
17329.

4 000 HUF
11,56
14,04
Rejtő Jenő (G. Lavery): Tigrisvér. Sajtó alá rendezte: Révai Gyula. . Bécs, (1968.) Novák G.m.b.H. 144 l. Fűzve, illusztrált kiadói papírkötésben
17330.

1 800 HUF
5,20
6,32
Teljes magyar-eszperantó szótár. II. rész: Magyar-eszperantó szótár. II. Parto. Hungara-Esperanta. Összeáll.: Tomán János. Bp., 1927, Magyarországi Eszperantista Munkások Egyesülete. Felvágatlan példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17331.

3 000 HUF
8,67
10,53
Jules Verne: A gőzház. Ford.: Rákosi Viktor és Szokolay Kornél. Bp.,1881,Légrády, 4+328 p. Gazdag egészoldalas képanyaggal. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, Schlothauer Ferenc Könyvtára bélyegzéssel.
17332.

Jules Verne: A gőzház. Ford.: Rákosi Viktor és Szokolay Kornél. Bp.,1881,Légrády, 4+328 p. Gazdag egészoldalas képanyaggal. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, 'Schlothauer Ferenc Könyvtára' bélyegzéssel.

2 600 HUF
7,51
9,12
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.