Books: Other rarities Number of items: 306
2307181
17373
386
Other collectibles
2 800 HUF
2307273
17374
386
Other collectibles
Kaczvinszky József: Kelet világossága III. Misztikus jóga. Bp., ,"Írás" Hindy András, 360 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, az utolsó lapok foltosak, hullámosak.
2 400 HUF
2308771
17375
386
Other collectibles
Fekete István: Ballagó idő. Bp., 1970, Móra Ferenc. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
2308878
17376
386
Other collectibles
Fekete István: Csend. 21 nap. Bp., 1969, Móra. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás. + Fekete István: Őszi vásár. Bp., 1970, Móra. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2306984
17377
386
Other collectibles
Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Első kiadás! Bp., 1973, Móra Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé szakadt és enyhén foltos papír védőborítóval. Előzéklapon tollas firkával.
1 600 HUF
2306985
17378
386
Other collectibles
Fekete István: Vuk. Bp., 1965, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé sérült és hiányos papír védőborítóval.
3 000 HUF
2312355
17379
386
Other collectibles
Fekete István: Csí és más elbeszélések. Bp., 1970, Móra Ferenc Könyvkiadó.Második kiadás. Lévay Antal rajzaival illusztrált. Papírkötésben, jó állapotban;Fekete István: Tíz szál gyertya. Bp., 1972, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban, jó állapotban.Ex libris bélyegzéssel.
1 600 HUF
2278302
17380
386
Other collectibles
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1948., Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, ex libris-szel.
1 000 HUF
2313270
17381
386
Other collectibles
1 200 HUF
2285907
17382
386
Other collectibles
Charlotte M. Yonge: Elbeszélések a római világból. Hampelné Pulszky Polyxena fordítása. Bp, 1895, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai). Egészvászon kötésben, kopott borítóval, meglazult kötéssel és tulajdonosi névbejegyzéssel.
2 600 HUF
2307949
17383
386
Other collectibles
Gombos Gyula: Álom az országról. Bolyai Könyvek. Bp.,én.,Bolyai Akadémia,(Jövő-ny.) Kiadói félvászon-kötés.
1 000 HUF
2307004
17384
386
Other collectibles
Sándor Petőfi: Basne, v preklade Jána Smreka. Pozsony, 1961, Slovenské vydavateľstvo krásnej literatúry. A Petőfi versek fordítója, Ján Smrek (1898-1982) szlovák író és műfordító által Ébert Tibor (1926- 2015) szlovákiai magyar író, költő, kritikusnak dedikált! Szlovák nyelven. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt és hiányos papír védőborítóban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035