Number of items: 306

Gróf Széchenyi István: Magyar játékszinrül. Bp., 1984, ÁKV. Az 1832. évi kiadás (Pest, Füskúti) reprintje. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17397.

1 000 HUF
Illés Endre: Homokóra. Bp., 1962, Magvető. A szerző, Illés Endre (1902-1986) dedikációjával a könyv és a zene közös szeretetében 1963-ból. Kiadói vászonkötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
17398.

Illés Endre: Homokóra. Bp., 1962, Magvető. A szerző, Illés Endre (1902-1986) dedikációjával "a könyv és a zene közös szeretetében" 1963-ból. Kiadói vászonkötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.

1 400 HUF
Apor Elemér: Feje fölött a pallos árnyéka. Dobó István regényes életrajza. Miskolc, 1992, Felsőmagyarország. Első kiadás! Kiadói papírkötés.
17399.

1 400 HUF
Péter László (szerk.): Móra Ferenc ifjúkori versei. Mezősi Károly tanulmányával. Kiskunfélegyháza, 1976, Kiskunfélegyháza Város Tanácsa. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, 1 kihajtható táblával. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17400.

1 000 HUF
Tóth éva, Lukács Gábor (szerk.): Szendrey Júlia emlékkönyv. Keszthely, 2012, Georgikon Alapítvány - Pannon Egyetem Georgikon Kar. Georgikon kiskönyvtár sorozat, 25. kötet. 141 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
17401.

1 800 HUF
Kóbor Tamás: Ki a gettóból. Bp., é.n., Béta. Kiadói bőr kötésben. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
17402.

800 HUF
Jorge Bucay: A könnyek útja. Bp, 2014, Európa. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborításban.
17403.

1 400 HUF
Kós Lajos - Koch Aurél: A bábjáték technikája. Bp., 1956, Művelt Nép. Kiadói félvászon kötésben. + Kós-Németh-Dr. Óhidy-Raffay-Szokolay: A bábjátszás Magyarországon. Kiadói félvászon kötésben.
17404.

800 HUF
Devecseri Gábor: Ál-állatkereskedő vagy Az Igaz Szerelem Diadala. Bernáth Aurél rajzaival. Bp., 1942., Vajna és Bokor. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17405.

1 600 HUF
Ady Endre. Vér és arany. Bp., 1922. Athenaeum. későbbi félvászon kötésben
17406.

1 000 HUF
Pilinszky János: A rózsafüzér titkairól. Bp., 2001, Új Ember. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17407.

1 000 HUF
Czakó Gábor: Titkos könyv. Bp., 2004, Boldog Salamon Kör. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17408.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF