Number of items: 306

Asztalos Miklós: Színjátékok - Hangjátékok 1-2. kötet. 1. kötet: Farkaskaland. 2. kötet: Alterego. Bp., 1941, Attila-ny. Kiadói papírkötés, az egyik kötet kötése szétvált, a gerinc elvált a borítótól, kissé foltos borítókkal.
17445.

1 400 HUF
Brassai Sámuel emlékezete. Tanulmányok a száz éve elhunyt sokoldalú erdélyi tudós munkásságról. Összeáll.: Gazda István. Bp., 1997, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Kiadói papírkötés.
17446.

800 HUF
Guido da Verona: Cléo divatszalón. Ford.: Komor Zoltán. Bp.,[1928],Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kissé kopott borítóval.
17447.

Guido da Verona: "Cléo" divatszalón. Ford.: Komor Zoltán. Bp.,[1928],Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kissé kopott borítóval.

800 HUF
Jim Morrison: Amerikai ima. Jim Morrison versei. Válogatta és ford.: Földes László Hobo. Bp.,1993, Orpheusz-Új Mandátum. Kiadói papírkötés.
17448.

1 400 HUF
Komjáthy Jenő: A homályból. Költeménye. 1876-1894. Bp., 1895, (Neuwald-ny.), 437+2 p. Első kiadás. Korabeli kopott, foltos félvászon-kötés, komáromi Spitzer Sándor-kötése.
17449.

1 200 HUF
Erdélyi József: Csipkebokor. Válogatott versek. 1919-1954. Bp., 1955., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben,. kissé kopott, kissé foltos borítóval. A szerző által dedikált.
17450.

1 200 HUF
9
Tüskés Tibor: Nagyváros születik. Bp., 1975, Szépirodalmi. A szerző, Tüskés Tibor (1930-2009) író által dedikált és dátumozott! Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói vászonkötés, kiadói sérült papírborítóval.
17451.

1 600 HUF
Yuval Noah Harari: Homo Deus. A holnap rövid története. Bp.,2018, Animus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17452.

2 800 HUF
7,57
8,24
17453.

1 000 HUF
Petri György: Versek. 1971-1995. Pécs, 1996, Jelenkor Kiadó. Kartonált papírkötésben, kissé foltos lapokkal, de egyébként jó állapotban.
17454.

4 400 HUF
11,89
12,94
Petőcz András: Behatárolt térben. (záróversek, 1984- 2009). Szeged, 2010, Tisztatáj Alapítvány. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. A papírborító egy helyen elszakadt, egy helyen levált a borító, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
17455.

1 200 HUF
A magyar helyesírás kis szótára. A hivatalos iskolai helyesírás alapján. Szerk.: Kelemen Béla. Bp, 1914, Athenaeum. Modern kemény kötésben, helyenként szakadt lapszélekkel, de egyébként jó állapotban.
17456.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF