Books: Other rarities Number of items: 306
1582790
17433
386
Other collectibles
Karafiáth Jenő: Az én dalaim. Bp., 1937, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
Karafiáth Jenő (1883-1952) politikus, Budapest főpolgármestere, külügyminiszter, költő verseskötete. Jó állapotban.
3 000 HUF
1837492
17434
386
Other collectibles
6 000 HUF
2063967
17435
386
Other collectibles
1 000 HUF
2123802
17436
386
Other collectibles
Katona József: Bánk bán. Borsos Miklós illusztrációival. Bp., 1963., Szépirodalmi. Kiadói műbőr-kötésben. Számozott (431./3000) példány.
3 000 HUF
2307008
17437
386
Other collectibles
Fodor András: A Kollégium. Napló, 1947-1950. Bp., 1991, Magvető. Fodor András (1929-1997) költő által Szász Imre (1927-2003) író, műfordítónak dedikált: "Szász Imrének...abban a történelmi pillanatban, amikor egymás mellett ülünk a volt Japán Kávéhézban (...) amint látni fogja az én vallomásom őnélküle meg sem íródott volna.... (...)". Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 400 HUF
2308073
17438
386
Other collectibles
Horváth János: Petőfi Sándor. Bp., 1926., Pallas. II. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2308957
17439
386
Other collectibles
Susits Imre: Egy nyomda története 1841-1976. H.n, 1976, k.n. Készült 1200 példányban. Kiadói nyl kötésben, kopásokkal.
2 000 HUF
2308755
17440
386
Other collectibles
Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kis szakadással a borítón. + Patay Pál: Régi harangok. Bp., 1977, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval. + Gábry György: Régi hangszerek. Bp., 1969, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
1 600 HUF
2307776
17441
386
Other collectibles
Kilenc kéve hány kalangya? Anekdota a székelyekről. Bukarest, 1983, Kriterion. Kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 400 HUF
2307287
17442
386
Other collectibles
Sziklay János: A testvérek. Regény. Udvardy Géza rajzaival. Bp., 1899, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
2307330
17443
386
Other collectibles
Juhász Árpád: Szabadság himnusza. Bp., 1946, (Springer-ny.) Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel, kis hiánnyal, az utolsó lap szélén kis hiánnyal.
2307279
17444
386
Other collectibles
Mécs László: Vigasztaló. Bp., én. (1936), Athnaeum. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben. Számozott 493., számú példány. A szerző által dedikált. A címlapon ajándékozási sorok Apától a fiának. Mécs Lászlóra vonatkozó jegyzettel, beragasztott írásokkal. Az elülső szennylapon beragasztott fotólappal, valamint a könyvben még egy fotólappal, rajtuk csoportképek katonákkal a prebenyiki Majláth-kastély kapujában.
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035