Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac. Romantikus dráma öt felvonásban. Versekben. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói kemény-kötés, a gerincen és a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.
Haláltánc. Bp.,1988, Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Szentmihályi Szabó Péter (1945-2014) által dedikált.
Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Bp., 1920., Singer és Wolfner, 132+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Alexy E.: Szuggesztió és önszuggesztió. IV. kiadás. Bp., é.n., Magyar Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben. + Alexy E.: Pránájáma. Csodák és misztikumok. II. kiadás. A keleti jógik és fakírok titkos tudománya. Bp., é.n., Magyar Könyvkiadó. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kopottas borítóval.
Dosztojevszkij: Három orosz fiú története. Átdolgozta: Miller Oreszt. Ford.: Faludi Iván. Bp., én.,Világirodalom. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel.
Tevan könyvtár 3 kötete: Ifj. Hegedűs Sándor: Hanna.;
Hans Heinz Ewers: Borzalmak könyve. Ford.: Török Bálint.;Casanova: Szerelmi kalandok. II. köt. Ford.: Révész Andor. Békéscsaba, 1914-1917., Tevan. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítókkal, az egyik borító szélén és egy másik borító sarkán hiánnyal, a Hegedűs Sándor kötet borítója elvált a könyvtesttől.