Number of items: 274

Poe, Edgar Allan: A holló (The Raven). Bp., 1938, Cserépfalvi. Fordította: Franyó Zoltán. Franyó Zoltán által dedikált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17347.

12 000 HUF
32,43
35,29
10
17348.

6 000 HUF
Pozzi, Henri: A háború visszatér... Bp., 1935, Dr. Marjay Frigyes. Kiadói papírkötés, javított, kissé kopottas állapotban.
17349.

6 000 HUF
Robeson, Paul: Itt állok...  Bp., 1958. Európa Könyvkiadó. 191+(1) p. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fényképekkel illusztrálva.Dedikált! Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú példány.[Paul Robeson (1898-1976) amerikai fekete énekes, polgárjogi harcos / Autograph signature
17350.

5 000 HUF
Csongor Győző: Hulló levél, sárga levél. Regényes emlékezés egy magyar dalköltőre. Sorszámozott 12/300. Szeged, 1997, Dankó Pista emlékéért alapítvány. Kiadói bársonykötésben
17351.

4 000 HUF
Verne Gyula: Az úszó sziget. Bp., 1897. Franklin. Kiadói festett, egészvászon kötésben. Hátulján ázás nyommal
17352.

5 000 HUF
Verne Gyula: Utazás a föld középpontja felé. Bp., é.n. Franklin. Kiadói festett egészvászon kötésben. Kissé kopottas
17353.

3 000 HUF
14
Verne Gyula: Névtelen család. Bp., 1905. Franklin. Kiadói festett, javított egészvászon kötésben. Kissé kopottas
17354.

3 000 HUF
Verne Gyula: Három orosz és három angol kalandjai. Ford.: Nagy István. Bp.,én.,Franklin, 233+1 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső borítón a vászonon sérüléssel.
17355.

2 400 HUF
Huszár Károly: A mi királyi családunk. Bp., 1918, Ujságüzem. Kiadói félvászon kötésben.
17356.

2 000 HUF
Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. Megjelent Vörösmarty születésének 100 esztendős évfordulója alkalmából. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 100 p.+ 5 t. Kádár Lívia lapszámozáson belüli, öt egészoldalas rajzával. Bibliofil, keretdíszes lapokkal, külön erre a célra készült vízjegyes papíron (Diósgyőri Papírgyár.) Kiadói kifakult aranyozott egészvászon kötés, utolsó lapok foltosak.
17357.

1 000 HUF
9
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1984, Múzsák. Kiadói kissé kopott műbőr-kötésben, kissé kopott gerinccel. 1931-es kiadás reprintje. Számozott (500/158.) példány.
17358.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF