https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 274
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2253155
17431
383
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Fodor András: Hazafelé. Bp., 1955 Magvető. Kiadói papírborítóval, csak 1150 pld. A költő első megjelent verseskötete!
Starting price:
1 000 HUF
2252885
17432
383
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Kabdebó Tamás: Érettségi. Bp., 2000. Epl. KIadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2253509
17433
383
0
2800
Books: Other rarities
Other collectibles
Markó Béla: Költők koszorúja. Csíkszereda, 2002., Pallas-Akadémiai Kiadó. Haller József illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Dedikált.
Starting price:
2 800 HUF
2196958
17434
383
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Bächer Iván: Elindulni három nővel. Bp., 2000., Göncöl, Gárdi Balázs fotójával, dedikált példány, kartonkötésben
Starting price:
1 200 HUF
2193409
17435
383
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Eszenyi Enikő-Szabó G. László: Igyime Prága. Dedikált. Bp., 2001, Argumentum-Magyar Könyvklub. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2231251
17436
383
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Diószegi István: Klasszikus diplomácia - modern hatalmi politika. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Diószegi István: Két világháború árnyékában. Nemzetközi kapcsolatok története. 1919-1939. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2253724
17437
383
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Oheroly János (szerk): Torna-zsebkönyv. Negyedik kiadás. Bp., 1900, Hornyánszky. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
2183549
17438
383
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Új magyar Shakespeare tár I. Szerk.: Fabiny Tibor és Géher István. Magyar Shakespeare Bizottság kiadványa. Bp., 1988., Modern Filológiai Társaság. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Az egyik szerkesztő, Géher István (1940-2012) költő, műfordító, esszéista, irodalomtörténész, egyetemi tanár által Osztovics Levente (1940-2006) műfordító, dramaturg, egyetemi tanár részére dedikált.
Starting price:
1 000 HUF
2231265
17439
383
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Juhász Gyula: Magyarország külpolitikája 1919-1945. Második átdolgozott kiadás. H.n., 1975, Kossuth. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban. + Juhász Gyula: Uralkodó eszmék Magyarországon 1939-1944. H.n., 1983, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2193406
17440
383
0
2400
Books: Other rarities
Other collectibles
Kosáry Domonkos: Hat év a tudománypolitika szolgálatában. Bp., 1996, MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés.
A szerző, Kosáry Domokos (1913-2007) által dedikált.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2262728
17441
383
0
1400
Books: Other rarities
Other collectibles
Pantheon sorozat 2 kötete:
Hajdu István: Piet Mondrian. Bp., 1987., Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
George Zarnecki: Kolostorok, szerzetesek, barátok. Ford.: Sarodi Tibor. Bp.,1986., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2262679
17442
383
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalások. Ford.: Révay József. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment