Number of items: 274

Frigyes László: Spiritiszta szeánszok. Allan Kardec s mások nyomán. H.n., é.n., k.n. Papír kötésben.
17419.

1 200 HUF
Falk Miksa: Erzsébet királynéról. Visszaemlékezések a királyné arcképével. Bp., Lampel Róbert. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban
17420.

1 000 HUF
Lampérth Géza: Pannónia tündére. Balatoni költemények. Balatonfüred, Balatoni Szövetség Kiadása. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17421.

2 000 HUF
Várnai Zseni: Legyen meg a te akaratod. DEDIKÁLT! Bp., 1939, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Kiadói szakadt papírkötés, viseltes állapotban.
17422.

1 000 HUF
Dr. Balázs György: Dr. Michalich Győző az oktató, a tervező, a kutató és a közéleti ember. Bp., 2002., Műegyetemi. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17423.

2 000 HUF
Hustáci Sándor: Névtelenek. Bp., 1961., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által aláírt példány. Benne a szerző fotójával.
17424.

1 200 HUF
17425.

1 200 HUF
17426.

1 000 HUF
Bozók Ferenc: Szilveszeri gótika. Válogatott új versek és esszék. Porta Könyvek. Kecskemét,(2011.), Farkas Galéria Bt. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17427.

1 000 HUF
17428.

800 HUF
Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa, 144 p.+16 t. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső papír védőborítót bekötötték, kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.
17429.

800 HUF
Kolligátum a Modern Könyvtár 4 kötetéből: Ujhelyi Nándor: Arisztokratizmus. Némely hanyag és töredékes eszméje Theodor DYhkassar uriembernek.; Lukács György: Esztétikai kultura. Tanulmányok.; Dr. Varjas Sándor: Az álomról. Freud álomelmélete.; Szilágyi Géza: Ez Pest! Bp.,[1914-1913],Athenaum, 56; 91+1;79+1;48 p. Átkötött kissé kopott aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
17430.

Kolligátum a Modern Könyvtár 4 kötetéből: Ujhelyi Nándor: Arisztokratizmus. Némely hanyag és töredékes eszméje Theodor D'Yhkassar uriembernek.; Lukács György: Esztétikai kultura. Tanulmányok.; Dr. Varjas Sándor: Az álomról. Freud álomelmélete.; Szilágyi Géza: Ez Pest! Bp.,[1914-1913],Athenaum, 56; 91+1;79+1;48 p. Átkötött kissé kopott aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF