Number of items: 274

17491.

1 400 HUF
Csányi Vilmos-Makovecz Benjamin: A kentaur természetrajza. Anatómiája, élettana, viselkedése és kultúrökológiája. Makovecz Benjámin rajzaival. Bp., 2000, Helikon. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17492.

1 200 HUF
Sue: A bolygó zsidó I-II. köt. Ford.: Keleti Gábor, Lányi Viktor, és Csetényi Erzsi. A borító illusztrációja Biczó András grafikus munkája. Bp.,é.n.,Dante, (Hornyánszky V.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet sarkán sérüléssel.  Magyar Könyvhét Dante 1930 bélyegzéssel.
17493.

Sue: A bolygó zsidó I-II. köt. Ford.: Keleti Gábor, Lányi Viktor, és Csetényi Erzsi. A borító illusztrációja Biczó András grafikus munkája. Bp.,é.n.,Dante, (Hornyánszky V.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet sarkán sérüléssel. "Magyar Könyvhét Dante 1930" bélyegzéssel.

1 800 HUF
17
17494.

1 400 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Gömöri Jenő Tamás-Jaczkó Olga: Ítéletidő. (Nem a háború, a béka a bűnös.) Az elszakított magyarság regénye. III. köt.: Sírnak a hegyek. Bp., 1936., Székely Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. Ex libris-szel.;   Dormándi László: Sólyommadár. Balassa Bálint regénye. Bp.,1927., Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.;   Gagyi László: A kiválasztottak. Bp.,1938,Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel. Ex libris-szel.;
17495.

800 HUF
Magyar Kabaret. Második kötet, új sorozat, Geiger Richárd festőművész új rajzaival. Gyoma, 1912, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötésben, foltos borítóval.
17496.

1 800 HUF
17497.

800 HUF
Sugár András: Nyílt titkaim. Debrecen, 1985, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17498.

1 000 HUF
17499.

1 200 HUF
Fekete István: Bogáncs, Bp, 1978, Móra Könyvkiadó. Hetedik kiadás, Zsoldos Vera rajzaival, ajándékozási sorokkal. Kiadói vászonkötés papír védőborítóval, a védőborító szakadt
17500.

1 000 HUF
Sándor Anna: Anna, te hülye vagy?, Spinoz a Dob utcában, Bp, 2013, Ab Ovo Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés
17501.

Sándor Anna: "Anna, te hülye vagy?", Spinoz a Dob utcában, Bp, 2013, Ab Ovo Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés

1 000 HUF
[Howard Phillips Lovecraft (1890-1937):] Necronomicon. Ford.: Sántha Dávid. Veszprém, 1995, Európai Taktikai Centrum Egyesület,(Bp., Alba Colonia-ny.), 225 p. Kiadói kopott papírkötés.
17502.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF