https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 233

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vöő Gabriella: Szaván fogjuk. Erdélyi magyar szólások. Székelyudvarhely, 1999., Erdélyi Gondolat. Kiadói papírkötés.
17377.

Vöő Gabriella: Szaván fogjuk. Erdélyi magyar szólások. Székelyudvarhely, 1999., Erdélyi Gondolat. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
17378.

Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Tagore, a misztikus költő. Szerk. és a főszöveget írta: Ubornyák Katalin. Bp.,2004, Ursus Libri. Fekete-fehér szövegközti képekkel és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, benne tollas aláhúzásokkal.
17379.

Tagore, a misztikus költő. Szerk. és a főszöveget írta: Ubornyák Katalin. Bp.,2004, Ursus Libri. Fekete-fehér szövegközti képekkel és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, benne tollas aláhúzásokkal.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
1
Szathmáry József - Liska Jenő: Becsületügyi szabályok. H.n., 1926, A Hungaria Magyar Technikusok Egyesülete. Papírborításban, 43p.
17380.

Szathmáry József - Liska Jenő: Becsületügyi szabályok. H.n., 1926, A "Hungaria" Magyar Technikusok Egyesülete. Papírborításban, 43p.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Idézetek Mao Ce-Tung elnöktől. Peking, 1968, Idegen Nyelvű Könyvek Kiadója. Kiadói műbőr borításban.
17381.

Idézetek Mao Ce-Tung elnöktől. Peking, 1968, Idegen Nyelvű Könyvek Kiadója. Kiadói műbőr borításban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Veres Péter: Parasztsors. Magyar sors. H.n, é.n., Magyar Élet. Kiadói papír kötésben.
17382.

Veres Péter: Parasztsors. Magyar sors. H.n, é.n., Magyar Élet. Kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Fáy Dezső festőművész huszonegy illusztrációjával. (Bp.) 1939. Athenaeum. 193 l. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben.
17383.

Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Fáy Dezső festőművész huszonegy illusztrációjával. (Bp.) 1939. Athenaeum. 193 l. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Lehne: Elfelejtve, Müller leány. Bp., Világirodalom-Kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17384.

Lehne: Elfelejtve, Müller leány. Bp., Világirodalom-Kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Bertók László: Hóból lábnyom. Válogatott új versek. Szerző által dedikált példány, Szirmay Endrééknek sok szeretettel és jókívánsággal Pécs, 1985. aug. Bertók László ajánlással. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
17385.

Bertók László: Hóból lábnyom. Válogatott új versek. Szerző által dedikált példány, "Szirmay Endrééknek sok szeretettel és jókívánsággal Pécs, 1985. aug. Bertók László" ajánlással. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Markó Béla: Költők koszorúja. Csíkszereda, 2002., Pallas-Akadémiai Kiadó. Haller József illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Dedikált.
17386.

Markó Béla: Költők koszorúja. Csíkszereda, 2002., Pallas-Akadémiai Kiadó. Haller József illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1984, Múzsák. 1931-es kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
17387.

Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1984, Múzsák. 1931-es kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Eötvös Károly: Emlékezések. Bp., 1904, Révai Testvérek. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
17388.

Eötvös Károly: Emlékezések. Bp., 1904, Révai Testvérek. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment