https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 233

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bodor Ferenc (szerk.): Nomád nemzedék. Ifjúság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Bp., 1981, Népművelési Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Zelnik József: Negyven év után. H.n., 2012, Magyar Művészeti Akadémia. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
17341.

Bodor Ferenc (szerk.): Nomád nemzedék. Ifjúság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Bp., 1981, Népművelési Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Zelnik József: Negyven év után. H.n., 2012, Magyar Művészeti Akadémia. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Kiadói félvászon-kötésben, kisebb kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.
17342.

Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Kiadói félvászon-kötésben, kisebb kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Salvador Dalí-François Rabelais-Faludy György: Pantagruel. Részletek a középkori francia vidámságok könyvéből. Ford.: Faludy György. A borító, az előzékek és a könyv illusztrációi: Salvador Dalí munkái. Faludy Tárlata. Bp.,2001., Glória. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17343.

Salvador Dalí-François Rabelais-Faludy György: Pantagruel. Részletek a középkori francia vidámságok könyvéből. Ford.: Faludy György. A borító, az előzékek és a könyv illusztrációi: Salvador Dalí munkái. Faludy Tárlata. Bp.,2001., Glória. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Új magyar életrajzi lexikon. I-VI. Szerk.: Markó László. Bp., 2001-2007, Magyar Könyvklub-Helikon. Kiadói aranyozott kartonált kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17344.

Új magyar életrajzi lexikon. I-VI. Szerk.: Markó László. Bp., 2001-2007, Magyar Könyvklub-Helikon. Kiadói aranyozott kartonált kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
19
Babits Emlékkönyv. Szerk.: Illyés Gyula. A Babits-bibliográfiát összeáll.: Sárkány Oszkár. Bp., 1941., Nyugat, (Hungária-ny.), 311+1 p.+16 (fekete-fehér) t. Kiadói javított kötésű félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, az elülső kötéstáblán címkével. Benne számos neves író munkájával, közte: Szabó Lőrinc, Szerb Antal, Tamási Áron, Márai Sándor, Móricz Zsigmond, Weöres Sándor, Illyés Gyula, Radnóti Miklós, Szép Ernő és mások. Számozott (2000/962.) példányban.
17345.

Babits Emlékkönyv. Szerk.: Illyés Gyula. A Babits-bibliográfiát összeáll.: Sárkány Oszkár. Bp., 1941., Nyugat, (Hungária-ny.), 311+1 p.+16 (fekete-fehér) t. Kiadói javított kötésű félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, az elülső kötéstáblán címkével. Benne számos neves író munkájával, közte: Szabó Lőrinc, Szerb Antal, Tamási Áron, Márai Sándor, Móricz Zsigmond, Weöres Sándor, Illyés Gyula, Radnóti Miklós, Szép Ernő és mások. Számozott (2000/962.) példányban.

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
7
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp.,1937., Magyar Közalkalmazottak Almanachja, 192+864(háromhasábos számozás)+107 p. (arcképcsarnok.) Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopottas állapotban.
17346.

A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp.,1937., Magyar Közalkalmazottak Almanachja, 192+864(háromhasábos számozás)+107 p. (arcképcsarnok.) Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Móra Ferenc: Címtelen könyv. Versek. Közzéteszi Lengyel András. Bp.-Szeged, 2014., Wesley János-Móra Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
17347.

Móra Ferenc: Címtelen könyv. Versek. Közzéteszi Lengyel András. Bp.-Szeged, 2014., Wesley János-Móra Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Balázs Béla: Halálesztetika. Bp., é.n. Deutsch Zsigmond és Társa. Kiadói papírborításban, borító ragasztva, szakadt, hiányos állapotban, gerinc nélkül, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17348.

Balázs Béla: Halálesztetika. Bp., é.n. Deutsch Zsigmond és Társa. Kiadói papírborításban, borító ragasztva, szakadt, hiányos állapotban, gerinc nélkül, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Erdélyi Hajnal: Emlékkönyv az Operaház óvóhelyéről. Bp., 2011, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban, szerző által dedikált.
17349.

Erdélyi Hajnal: Emlékkönyv az Operaház óvóhelyéről. Bp., 2011, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban, szerző által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Florenz, Karl: Japanische Dichtungen. Weissaster. Ein romantisches Epos nebst anderen Gedichten. Leipzig - Tokyo, 1898, C. F. Amelangs Verlag - Hasegawa. Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, karton védőborítókkal, jó állapotban. /  Block book with crepe paper pages, hardcover, in good condition.
17350.

Florenz, Karl: Japanische Dichtungen. Weissaster. Ein romantisches Epos nebst anderen Gedichten. Leipzig - Tokyo, 1898, C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, karton védőborítókkal, jó állapotban. / Block book with crepe paper pages, hardcover, in good condition.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Leipzig - Tokyo, s. d., C. F. Amelangs Verlag - Hasegawa. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró érdekes ajándékozási soraival (1918). Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, kopott karton védőborítókkal, jó állapotban. /  Block book with crepe paper pages, a slightly worn-out hardcover, in good condition.
17351.

Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Leipzig - Tokyo, s. d., C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró érdekes ajándékozási soraival (1918). Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, kopott karton védőborítókkal, jó állapotban. / Block book with crepe paper pages, a slightly worn-out hardcover, in good condition.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
Esther Jungreis Rebecen: Elhivatott élet. A múlt örök érvényű tanulságai egy jobb élethez. Ford.: Pető Márk, és Vince Eszter. Bp.,2004,Vincze. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17352.

Esther Jungreis Rebecen: Elhivatott élet. A múlt örök érvényű tanulságai egy jobb élethez. Ford.: Pető Márk, és Vince Eszter. Bp.,2004,Vincze. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment