Number of items: 233

Dinnyés József: Dalaim könyve. Dedikált. Bp., 1989. Eötvös. Kiadói papírkötés
17401.

900 HUF
2,43
2,65
Tóth Tihamér: Ne igyál! Levelek diákjaimhoz. Bp., é.n. Szerzői. Kiadói papírkötésben
17402.

1 600 HUF
Farkas Károly: Aranykalászok. Költemények. Hódmezővásárhely,1925., Roth Antal, 96 p. Kiadói szakadozott papírkötésben.
17403.

1 000 HUF
Fried István: Jókai Mórról másképpen. Bp., 2015, Lucidus (Kisebbségkutatás könyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
17404.

800 HUF
17405.

1 400 HUF
17406.

800 HUF
Shakspere összes színművei III.: Shakspere történeti színművei. I. köt. Bp., 1902., Franklin. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval. Gróf Széchényi Emil Könyvtára címeres bélyegzéssel.
17407.

Shakspere összes színművei III.: Shakspere történeti színművei. I. köt. Bp., 1902., Franklin. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval. "Gróf Széchényi Emil Könyvtára" címeres bélyegzéssel.

1 000 HUF
17408.

1 000 HUF
Csanád Béla: Boldog ünnepet, hazám. Új versek és himnuszfordítások. H.n., é.n., Jel kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző, Csanád Béla (1926-1996) pap, költő, tanár által dedikált és dátumozott! Tartalmazza többek közt Hol vagy István király és Székely sorsballada c, verseket. Kiadói papírkötés.
17409.

Csanád Béla: Boldog ünnepet, hazám. Új versek és himnuszfordítások. H.n., é.n., Jel kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző, Csanád Béla (1926-1996) pap, költő, tanár által dedikált és dátumozott! Tartalmazza többek közt "Hol vagy István király" és "Székely sorsballada" c, verseket. Kiadói papírkötés.

900 HUF
2,43
2,65
[Jámbor Pál (1821-1897]: Hiador költői művei. Szabadka, 1863, Obláth Leo-ny.,(Prága, Haase Gottlieb-ny.), 296 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17410.

1 200 HUF
Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. A fametszetű borító Szoboszlai Mata János munkája. Debrecen, 1940., Exodus,(Nagy Károly-ny.), 79+1 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, a borítón egy sarkán hiánnyal.
17411.

1 200 HUF
Molnár Ferenc: A gőzoszlop. Bp.,é.n.,Franklin, 126 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17412.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF