Number of items: 233

Domokos Lajos: A lovaglás alapjai. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17389.

1 600 HUF
Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa, 144 p.+16 t. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső papír védőborítót bekötötték, kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.
17390.

2 000 HUF
17391.

1 400 HUF
17392.

1 200 HUF
Késmárky Levente: II. Rákóczi Ferenc szabadságharca. Nemes Mihály rajzaival. Bp.,é.n.,Palladis, Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, szétvált kötéssel.
17393.

1 600 HUF
Kovács Gabriella - Dezső Gábor: Pál diák útrakél. Bp., é.n., Kovács Gabriella. Kiadói papír kötésben, hiányzó lappal.
17394.

1 000 HUF
Krudy Gyula: Szindbád. A feltámadás. Bp., 1916, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Széteső állapotban.
17395.

1 000 HUF
Fekete Sándor: A szibériai métely. Egy Petőfi-legenda feltámadása és újbóli elhantolása. Bp.,1990,Magvető. Kiadói papírkötésben.
17396.

1 000 HUF
Kaffka Margit összes versei. Bp.,[1944],Franklin, 173+2 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, kopott foltos borítóval. Érdekes bejegyzéssel: Nem a síró hanem a nevető gyermek az igazi áldozatot. 1944. feb. 20.
17397.

Kaffka Margit összes versei. Bp.,[1944],Franklin, 173+2 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, kopott foltos borítóval. Érdekes bejegyzéssel: "Nem a síró hanem a nevető gyermek az igazi áldozatot. 1944. feb. 20."

1 400 HUF
Endrődi Sándor: Századunk magyar irodalma képekben. Széchenyi föllépésétől a kiegyezésig. Bp., 1900, Athenaeum. Tulajdonosi névbejegyzéssel, kiadói egészvászon kötésben.
17398.

1 000 HUF
Erdős Renée: A nagy sikoly. Első kötet. H.n., é.n., Révai. A szerző aláírásával, Kiadói, kissé kopottas egészvászon kötésben.
17399.

1 000 HUF
14
Dr. Horváth János: Az iparosok adó-, bélyeg- és illetékügyeinek kézikönyve. Az iparosok és ipartestületek használatára. Bp., 1890, a Franklin-Társulat nyomdája. Számmer Imre Könyvkötészete. Félvászon kötés, kopott, szakadt állapotban. Helyenként ceruzavonások találhatók a lapokon, a tárgymutató hiányzik. Volt intézményi példány.
17400.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF