Number of items: 233

Varga-Móricz Ida: Heten voltunk. Bp., é.n., Petőfi Irodalmi Múzeum és Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötésben, szerző által dedikált.
17413.

1 200 HUF
Jean Effel: A kisangyal. Rajzsorozat. Fordította: Bíró Lívia. Bp., é.n., Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben.
17414.

1 000 HUF
13
Korniss Péter: Vörös felhő földjén. Észak-amerikai indiánok között. Robert D. Miewald bevezetőjével. Ford.: Barabás András. Bp.,1982., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
17415.

1 000 HUF
Nyirő József: Mádéfalvi veszedelem. Bp., én. Révai. halina kötésben + Kós Károly: Varju nemzetség. Bp., Szépirodalmi Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17416.

800 HUF
17417.

3 000 HUF
17418.

1 600 HUF
17419.

1 600 HUF
17420.

800 HUF
Shakspere összes színművei I-VI. köt.: I-II. köt.: Shakspere tragédiái I-II., III-IV. köt.: Shakspere történeti színművei. I-II., V. köt.: Shakspere vígjátékai. VI. köt.: Shakspere regényes színművei. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta: Dr. Voinovich Géza. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, a II. kötet elülső tábláján apró ütődéssel, névbélyegzőkkel, egyébként jó állapotban.
17421.

2 800 HUF
7,57
8,24
38
17422.

5 000 HUF
Szász Károly kisebb költeményei I-II. köt. Bp., 1883, Franklin, 1 (címkép) t.+VII+399; VII+423+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval.
17423.

1 200 HUF
Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
17424.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: