Books: Technics

Number of items: 43

17318.

1 200 HUF
3,44
4,08
17319.

2 000 HUF
5,73
6,80
17320.

1 000 HUF
2,87
3,40
17321.

10 000 HUF
28,65
34,01
17322.

800 HUF
2,29
2,72
17323.

1 600 HUF
4,58
5,44
17324.

2 000 HUF
5,73
6,80
Magyar Könyvklub: A kerékpár. Bp., 1997.
17325.

1 000 HUF
2,87
3,40
17326.

10 000 HUF
28,65
34,01
Lada típusú személygépkocsik üzemeltetési és javítási kézikönyve, 2 db. Kiadói papír és kartonált kötésben, jó állapotban.
17327.

1 600 HUF
4,58
5,44
3 db mérnöki német nyelvű könyv: Deutscher Kalender für Elektrotechniker, 1923,652 p + W.E. Schulze. Kleine Baustatik. Leipzig, 1952, Teubner. + Hütte. Des Ingenieurs Taschnebuch II. köt. Szerk.: Hütte. Berlin, 1908, Wilhelm Ernst&Sohn. 20. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. Mindegyik könyv intézményi bélyegzővel és/vagy tulajdonosi névbejegyzéssel.
17328.

3 db mérnöki német nyelvű könyv: Deutscher Kalender für Elektrotechniker, 1923,652 p + W.E. Schulze. Kleine Baustatik. Leipzig, 1952, Teubner. + Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1908, Wilhelm Ernst&Sohn. 20. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. Mindegyik könyv intézményi bélyegzővel és/vagy tulajdonosi névbejegyzéssel.

1 000 HUF
2,87
3,40
Morva Rezső: Motorok és traktorok javítása, illetve azok üzemzavarainak elhárítása. H.n., é.n. (1937), magánkiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Több korabeli hirdetéssel. Tulajdonosi névbejegyzéssel, enyhén sérült borítóval. 60 p
17329.

1 200 HUF
3,44
4,08

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.