2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Bárány Nándor: Optikai műszerek elmélete, és gyakorlata I. Bp., 1953, Országos Magyar Természettudományi Múzeum, XVI+723 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Megjelent 1000 példányban.