Books: Technics

Number of items: 43

17330.

800 HUF
2,32
2,74
G.G. Reinert: Praktische Mikrophotographie. Saale, 1940. Wilhelm Knapp. Kiadói papírkötésben.
17331.

1 000 HUF
2,90
3,42
Dr. Ing. Riedler A: A géprajz. Fordította Láng Károly. 319p. Selmecbánya, 1919, Joerges Ágost. Félvászon kötés, Waltersdorfer és Markward könyvkötészete Selmecbánya.
17332.

2 000 HUF
5,80
6,85
Kürschák Jószef (szerk.): Matematikai és természettudományi értesítő. XLVIII. kötet első fele. 4 táblával. Magyar és német nyelven. Bp., 1932. MTA. Kiadói papírkötésben
17333.

1 000 HUF
2,90
3,42
17334.

1 000 HUF
2,90
3,42
Fridrich F. Géza: Ácsmesterek évkönyve 1926. Bp., 1926, Budapesti Ácsmesterek Ipartestülete. 95 p. Kiadói févászon kötés, kopott borító, néhány kevés lapon aláhúzás.
17335.

1 000 HUF
2,90
3,42
17336.

1 000 HUF
2,90
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.