Books: Technics

Number of items: 43

17294.

10 000 HUF
27,03
29,41
Tom Tit száz kísérlete és produkciója.I-II. köt. Bp., 1894, Athenaeum,4+223;4+2+240+IV p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, kopott borítóval, a II. kötetben 2 kijáró lappal. Lechner Gedeon Magán-könyvtára bélyegzésekkel.
17295.

Tom Tit száz kísérlete és produkciója.I-II. köt. Bp., 1894, Athenaeum,4+223;4+2+240+IV p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, kopott borítóval, a II. kötetben 2 kijáró lappal. "Lechner Gedeon Magán-könyvtára" bélyegzésekkel.

5 000 HUF
Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1942, Magyar Ipar és Kereskedelem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, borító kopottas állapotban.
17296.

2 000 HUF
Otto Croy: Das farbige Porträt. Harzburg, 1942., Heering-Verlag. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben.
17297.

3 000 HUF
Makai István: Készítsünk Táskarádiót. Kis Technikus Könyvtár. Bp.,1958., Táncsics. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17298.

2 000 HUF
17299.

1 600 HUF
L. P. Suvalov: A Zsiguli. Bp., 1974. Táncsics. Egy lap sérült. Kiadói kartonálás
17300.

1 000 HUF
Király Dezső: Közúti villamos és elővárosi vasúti felsővezeték szereléstana. Bp., 1977, k.n. Kiadói papírkötésben. Készült 250 példányszámban.
17301.

1 400 HUF
Dr. Szabó László-Zsákay János-Gebhardt János-Mizser János: Bányászatunk 30 éve. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó, 255 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar nyelven, de magyar, angol, német és orosz nyelvű képfeliratokkal. Kiadói egészvászon kötésben, kopott kiadói papír védőborítóval.Volt könyvtári példány. Megjelent 3650 példányban.
17302.

1 200 HUF
Török Zoltán: Bányamentés - Bányaveszélyek elhárítása. Bp., 1973, Műszaki kiadó. Ötödik, átdolgozott kiadás. Nylon kötésben, szakadt borítóval, megviselt állapotban. Volt intézményi példány.
17303.

1 000 HUF
Évfordulók a műszaki és természettudományokban. 1983. Bp., 1982., Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége. Kiadói papírkötésben, a gerincen apró szakadással.
17304.

1 000 HUF
17305.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF