https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 43

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Feketéné Hajdu Erzsébet: Női szabó szakrajz. 2. kiadás. Bp., 1975. Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17306.

Feketéné Hajdu Erzsébet: Női szabó szakrajz. 2. kiadás. Bp., 1975. Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,72
USD
Number of bids:
0
Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
17307.

Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
11,46
EUR
,
13,61
USD
Number of bids:
0
dr. Sevesik Jenő: Perspektiva és fényképezés. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
17308.

dr. Sevesik Jenő: Perspektiva és fényképezés. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
0
Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Budapest, én., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötés. Megviselt állapotban.
17309.

Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Budapest, én., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötés. Megviselt állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,73
EUR
,
6,80
USD
Number of bids:
0
Hevesy Iván: A felvétel kidolgozása. Bp.,é.n., HAFA. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói papírkötés.
17310.

Hevesy Iván: A felvétel kidolgozása. Bp.,é.n., HAFA. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
0
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17311.

Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,72
USD
Number of bids:
0
Morvay György-Szimán Oszkár (szerk.:) Fotozsebkönyv. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben.
17312.

Morvay György-Szimán Oszkár (szerk.:) Fotozsebkönyv. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
0
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
17313.

Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,72
USD
Number of bids:
0
Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.
17314.

Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,45
EUR
,
8,84
USD
Number of bids:
0
Geodézia jegyzetek I. Zimányi Teofil kir. műszaki tanácsos műszaki előadásai nyomán. Poronyi Zoltán geodéta mérnök aláírásával. Bp., Vörösváry Sokszorosítóipar. Félvászon-kötésben.
17315.

Geodézia jegyzetek I. Zimányi Teofil kir. műszaki tanácsos műszaki előadásai nyomán. Poronyi Zoltán geodéta mérnök aláírásával. Bp., Vörösváry Sokszorosítóipar. Félvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,72
USD
Number of bids:
0
Kucsara Pál: Vezess baleset nélkül! Miért történik oly sok baleset? Bp., 1969., Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17316.

Kucsara Pál: Vezess baleset nélkül! Miért történik oly sok baleset? Bp., 1969., Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,08
USD
Number of bids:
0
Kracsenics Lajos: Repülő hétköznapok. ... avagy a reptéren mindig történik valami. Egy repülőiskola életéből. 1949. hn., 1999., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17317.

Kracsenics Lajos: Repülő hétköznapok. ... avagy a reptéren mindig történik valami. Egy repülőiskola életéből. 1949. hn., 1999., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment