Number of items: 222

Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György illusztrációival. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, borítón a cím feljegyezve.
17470.

800 HUF
Tóth Béla: Szájrul-szájra. Akadémia Kiadó reprint sorozata. Bp., 1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, hullámos lapokkal. Reprint kiadás.
17471.

800 HUF
Manuela Gretkowska: Metafizikai kabaré. Ford.: Nánay Fanni. Bp., 2004., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Osztovics Levente (1940-2006) műfordító, dramaturg, egyetemi tanár részére dedikált.
17472.

1 200 HUF
Az agitátor kézikönyve. (Tények és adatok.) Bp., 1958., Kossuth. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
17473.

1 400 HUF
Hegedűs Béla: Hervadók. Versek. Kecskemét, 2009., Szerzői kiadás. 2. kiadás. Egészoldalas rajzokkal illusztrált. A borító Varga István grafikus, a rajzok Bodri Ferenc grafikus munkái. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17474.

1 000 HUF
De Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989, Pallas. Kiadói papírkötés. Donatien Alphonse François de Sade márki (1740-1814) franca író, az erotikus/pornográf irodalom úttörőjének műve.
17475.

2 000 HUF
Mesterházi Lajos: A négylábú kutya. Bp., 1962., Magvető. Második kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17476.

1 000 HUF
Hegedűs Géza: Szerelem a fűzfák alatt. Sakuntala gyűrűje. Kínai és ind mondák alapján írta: - -. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kondor Lajos illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, sérült borítóval.
17477.

1 400 HUF
Novák Sándor: Mulatság a csicsogóban. Sárospatak, 1914, Dani és Fischer. Kiadói, enyhén kopottas papírkötésben.
17478.

1 000 HUF
Sajó Sándor: Nem akarok gyáva csendet... Válogatott magyarság-versek. Vál.: Fejes Imre és Medvigy Endre. Szerk. és az előszót írta: Medvigy Endre. Bp., 2000, Ménrót. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17479.

1 000 HUF
Emléklapok 1928. okt. 6.-ról. A hősi halált halt sárospataki diákok második emléktáblájának leleplezési ünnepélyéről és a pataki diákok országos szövetségének megalakulásáról. Összeállította: Novák Sándor. Sárospatak, 1928, Pataki Diákok Országos Szövetsége. Kiadói papírkötésben, kissé laza fűzéssel, felvágatlan.
17480.

1 200 HUF
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Teljes kiadás. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással.
17481.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF