Number of items: 222

2 db - Kelen Károly: Bridzsóvoda. Első lépések. 1998, Filum. + Gyenes Károly: Az illusztrált tarokk könyve. Bp., 2003, Nyitott könyv. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17458.

1 000 HUF
Lenormand, Mille: A kártyajóslás tudománya. A kártyavetés művészete. Bp., Magyar Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban + TINA 22 lapos tarot kártya + TINA 32 lapos vetőkártya
17459.

1 400 HUF
Lengyel Györgyi: Népi kézimunkák. Bp., 1978, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17460.

1 400 HUF
Bródy Sándor: Fehér könyv. Bp., Író kiadása. Félvászon kötés, jó állapotban.
17461.

1 000 HUF
Bródy Sándor: A nagy regény alakjai. Bp., 1902, Magyar Hírlap,(Pallas-ny.), 151 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, hiányos, szakadt gerinccel.
17462.

1 200 HUF
17463.

1 000 HUF
Szabó Dezső: Panasz. Szabó Dezső művei. Bp., én.,Genius,(Stádium-ny.),250+2 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült borítóval, hiányos gerinccel, laza, szétvált fűzéssel. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
17464.

1 600 HUF
Duray Miklós: Kutyaszorító. (Önéletrajz és beszélgetések önmagammal.) Csoóri Sándor bevezetőjével. (New York, 1983, Püski. Emigráns kiadás.) Fénymásolat!
17465.

1 200 HUF
Várnai Zseni és Peterdi Mária: Mint viharban a falevél. Budapest, 1943, Arany János irodalmi és nyomdai műintézet rt. Várnai Zseni által dedikált példány! Félvászon kötésben, kijáró lapokkal.
17466.

1 200 HUF
Goethe: Werther szerelme és halála. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., én., Az Est-Pesti Napló. Átkötött egészvászon-kötés.
17467.

800 HUF
Francois Villon: A Nagy Testamentum. Bp., 1971, Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben. Szántó Piroska színes illusztrációval
17468.

800 HUF
Makara György: Szimu. avagy: Gyermeki kíváncsisággal a Világról. Bp., 2003, Relaxa. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált!
17469.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF