Number of items: 222

Soproni András: Orosz kulturális szótár. Bp.,2008,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17506.

5 000 HUF
17507.

1 000 HUF
Mindennapi mindentudó. Gyakorlati gondok, egyszerű trükkök, ötletes megoldások. Bp., 1996, Readers Digest Kiadó Kft.. Kiadói kartonált kötés. Jó állapotban.
17508.

800 HUF
Laczkó Géza: Pest és a nők I-II. .Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadó vászon kötésben, kiadói védőborítóval.
17509.

800 HUF
17510.

800 HUF
Szabó Dezső: Az elsodort falu. I-III. köt. [Egy kötetben.] Szabó Dezső művei. Bp., én., Genius,318;328;321 p. Kopottas félvászon-kötésben. Dr. Dajbukát Jenő ex libris-szével és névbejegyzésével.
17511.

1 200 HUF
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészbőr, kissé kopott gerinccel és borítóval.
17512.

1 400 HUF
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,) Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17513.

2 200 HUF
5,95
6,47
18
3 db tankönyv: Népiskolai egységes Vezérkönyvek 8,11.: Beszéd és értelemgyakorlatok a III. osztályban. Helyesírás és nyelvi gyakorlatok a III. osztályban. Simonyi Zsigmond: Helyes magyarság. Bp., 1903. Pallas.
17514.

1 000 HUF
Kolligátumok az Olcsó könyvtár több műveiből, 6 kötetbe kötve:   Macaulay B. T.: Machiavelli. Ford.: B. P.,Freeman A. Edward: Az angol alkotmány fejlődése. A legrégibb időktől fogva. Ford.: Kónyi József. (Egy kötetben.);  Gabányi Árpád: A kapi-vár., Berczik Árpád: A peterdi csata, Berczik Árpád: A bálkirálynő. (Egy kötetben.);   Chateaubrieand: Atala. Ford.: Csiky Kálmán., Dickens Károly: Karácsoni ének. Ford.: Belényesi Gábor., Gogol Miklós: Beszélyek az orosz életből. (Egy kötetben.);   Csiky Gergely: Anna., Hugo Victor: Ruy Blas., Voltaire: Zaire. (Egy kötetben.);   Macaulay T. B.: Lord Bacon. Ford.: B. P., Kemény Zsigmond: Szerelem és hiuság., Hugo Victor: Herani. Ford Szász Károly. (Egy kötetben.);   Dugonics András: Toldi Miklós., Kerényi Frigyes összes költeményei. 1840-1851. (Egy kötetben.);   Bp., 1875-1895., Franklin. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítókkal, egy kijáró címlappal.
17515.

3 000 HUF
Debreczeni József: Az új miniszterelnök. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17516.

1 000 HUF
17517.

1 000 HUF
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF