Number of items: 222

Magyar nyomdászok évkönyve 1906. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkeszti Novák László. Bp., (1906.) Hornyánszky Viktor nyomdája. Gazdagon illusztrált, részben színes képekkel. Szecessziós kiadói vászonkötésben. Jó állapotban.
17518.

1 400 HUF
9
Makovecz Imre: Írások 2000-1990. 2001, EPL. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17519.

2 000 HUF
17520.

2 000 HUF
8 db életrajzi témájú könyv és katalógus: Bogyay Katalin: Dajka. Bp, 1989, Officina Nova.; Szigethy Gábor: Ruttkai. Bp, 1987, Akadémiai Kiadó.; Psota Irén: Szerelmeim, szerelmeim és a tanúk. Bp., 1988, Iris.; Marlene Dietrich: Tiétek az életem. Fordította: Sarlós Zsuzsa. [Budapest], 1985, Zeneműkiadó.; Chaplin, Charles: Életem. Bp., 1967, Európa Könyvkiadó.; Hadai Győző - Mag László: Sárdy János. [Budapest], 1987, Zeneműkiadó; Kárpáti György: Domján Edit. [Budapest], 1987, Zeneműkiadó.; Brodszky Ferenc: Ludwig van Beethoven életének krónikája. Bp., 1979, Zeneműkiadó.
17521.

2 400 HUF
In memoriam Pilinszky. Szerk.: Bogyay Katalin. Bp.,én., Offician Nova. A szerkesztő, Bogyai Katalin által Ráduly Margit, újságíró, szerkesztő, műsorvezetőnek dedikált példány. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17522.

2 000 HUF
P. Zadravecz: A szegedi kapisztrán. Szerkesztette: Nagymihályi Sándor. I-II. kötet. Bp., é.n., Helikon Kft. Aranyozott egészvászon kötésben, kopottas állapotban, sérült borítóval, sérült tokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
17523.

5 000 HUF
B. Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra I-III. Budapest, 1885-1886, Ráth Mór. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, mintás lapélekkel, kopottas állapotban, egyik borítója sérült.
17524.

1 600 HUF
Kim Ir Szen: A Központi Bizottság beszámolója a koreai munkapárt V. kongresszusán. Phenjan, 1970, Idegennyelvű Könyvkiadó. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban + Under the banner of the great juche idea of comrade Kim Il Sung. Pyongyang, 1972, Foreign Languages Publishing House. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban, kiadói papír kötésben.
17525.

8 000 HUF
Makláry Kálmán (szerk.): Reigl Judit. Művek 1974-1988. Bp., 2009, Makláry Artworks Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17526.

1 000 HUF
14
Vegyes könyvtétel, 10 db. Közte:  Dr. Reichard Zsigmond: Tervezett a büntetőtörvény módosításáról., Bérczy Károly: Akvarellek., H. G. Wells: Óriások, Ady Endre: Az ütések alatt, Várossy Gyula: Szivárvány, Gundel Ferenc-Dr. Ketter László: Vendéglátóipari értékesítés, 1935 Budapesti Hentesek Ipartestülete...stb. Különféle kiadásban és kötésben. Változó állapotban.
17527.

800 HUF
Peter Braun: Armband Uhren Katalog. München, 2001, Heel Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, koszos, gyűrött állapotban
17528.

1 000 HUF
Peter Braun: Armband Uhren Katalog. München, 2004, Heel Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült állapotban
17529.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF