Number of items: 222

17446.

1 200 HUF
Véka L. (Vajkay Károly: Lajos Pap. Történeti elbeszélés Pest multjából. Bp., 1879., Athenaeum, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foxinfoltos lapokkal, Casino Ráckeve 1874 bélyegzéssel.
17447.

Véka L. (Vajkay Károly: Lajos Pap. Történeti elbeszélés Pest multjából. Bp., 1879., Athenaeum, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foxinfoltos lapokkal, "Casino Ráckeve 1874" bélyegzéssel.

1 000 HUF
Radnóti Miklós: Bori notesz. Bp., 1978, Magyar Helikon-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben, kissé sérült kartontokban.
17448.

1 000 HUF
17449.

1 200 HUF
Margolis, Jonathan: Uri Geller titkos élete. CIA-mesterkém? 2014, Kossuth Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17450.

1 600 HUF
Pap Károly: A szűziesség fátylai. Bp., 1945.,(Athenaeum.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, kissé foltos kötéstáblával.
17451.

1 000 HUF
17452.

1 200 HUF
Ács Tivadar: Akik elvándoroltak. Bp., 1940, Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kiadói sérült papír védőborítóval.
17453.

1 000 HUF
Dr. Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 59. Második kiadás. Bp., 1900, Révai Testvérek Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel, borítótól elvált, tulajdonosi bejegyzéssel
17454.

1 200 HUF
Stefan Zweig: Jeremiás. Vér Andor fordítása, a címlapot Irsai István grafikusművész rajzolta. Fordító kiadása. H.n., 1933., Fordító kiadása. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel.
17455.

1 200 HUF
17456.

1 400 HUF
Bányai István: Zoom. Debrecen, 1995, PrintXBudavár Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
17457.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF