Number of items: 222

17434.

1 000 HUF
17435.

1 000 HUF
17436.

3 000 HUF
17437.

1 000 HUF
17438.

800 HUF
Németh László: Villámfénynél. Bp., Tanu. Kiadói papírkötés.
17439.

800 HUF
17440.

800 HUF
Ficsku Pál: Gyerekgyár. Bp., 2006, Ulpius-ház Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált! Volt könyvtári példány
17441.

800 HUF
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Az ifjúság számára átdolgozott kiadás. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, enyhén dohos.
17442.

800 HUF
17443.

800 HUF
Aczél Endre: Amit megírhatok. Bp., 2009. Alexandra. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval
17444.

800 HUF
Márai Sándor: Szindbád hazamegy. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír borítóval.
17445.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF