Number of items: 253

Wladimir Kaminer: Katonazene. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés.
17429.

800 HUF
Hafner Zoltán (szerk.): Senkiföldjén, In memoriam Pilinszky János. Bp., 2002, Nap kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17430.

800 HUF
Várnai Zseni és Peterdi Mária: Mint viharban a falevél. Budapest, 1943, Arany János irodalmi és nyomdai műintézet rt. Várnai Zseni által dedikált példány! Félvászon kötésben, kijáró lapokkal.
17431.

1 600 HUF
Páskándi Géza: A sírrablók. Székesfehérvár, 1989, Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés, enyhén sérült gerinccel.
17432.

800 HUF
Goethe: Werther szerelme és halála. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., én., Az Est-Pesti Napló. Átkötött egészvászon-kötés.
17433.

800 HUF
Tóth Béla: Szájrul-szájra. Akadémia Kiadó reprint sorozata. Bp., 1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, hullámos lapokkal. Reprint kiadás.
17434.

800 HUF
Krupa András 2 db könyve. Na Cabianskej túrni (Ludové piesne) - A csabai tornyon (népdalok). Békéscsaba, 1979, k.n. Lipták Pál rajzaival Számozott 32./300 példány. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 79. III. 26)! Bevezető szlovák és magyar nyelven, népdalok szlovák ny. Kiadói papírkötés, enyhén kopott borítóval. + Hiedelmek-varázslatok-boszorkányok. Békéscsaba, Tótkomlós és Csanádalberti szlovák lakói körében gyűjtött babonák, hiedelmi szokások. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Megjelent 2000 példányban, szlovák és magyar nyelven. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 74. márc. 14)! Kiadói papír kötés, papír védőborítóval. Mellékelve egy adományozó levél fejléáves papíron, Békés Megyei Tanács VB Művelődési Osztálya bélyegzőjével , Dr. Gácser József osztályvezető által kiállítva.
17435.

5 500 HUF
14,86
16,18
Beöthy Zsolt: A magyar irodalom kis-tükre. Bp.,[1906], Athenaeum Rt., 216 p. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, Beöthy Zsolt beragasztott arcképével az elülső szennylapon.
17436.

1 000 HUF
17437.

5 000 HUF
Fehér Lajos: Új élet szabad földön. Bp.,é.n. (1948), Országos Tervhivatal, 48 p Kiadói illusztrált (jelzett: Vissy) papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17438.

1 000 HUF
Duray Miklós: Kutyaszorító. (Önéletrajz és beszélgetések önmagammal.) Csoóri Sándor bevezetőjével. (New York, 1983, Püski. Emigráns kiadás.) Fénymásolat!
17439.

1 600 HUF
Gondolat zsebkönyvek 2 kötete: Kalmár Péter: A kétezer éves papír.; Katona Zoltán: Elemi részek. Bp.,1978-1980,Gondolat. Kiadói papírkötés.
17440.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF