Number of items: 253

Németh Andor: A betű mestere. Tótfalusi Kis Miklós életregénye. Bp., 1954, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben.  Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
17405.

1 000 HUF
Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac. Ford.: Ábrányi Emil. Fülöp Zoltán illusztrációival. Bp., 1954, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés.   Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló ajándékozási sorokkal, és Dienes István névbejegyzésével.
17406.

1 000 HUF
Vajthó László: Halhatatlan magyar irodalom. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17407.

800 HUF
Jean de La Fontaine: Mesék és széphistóriák. 1979, Magyar Helikon. Számozott (1401.) példány. Kiadói nyl kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17408.

1 000 HUF
George Orwell Állatfarm c. könyvének egy modern magyar és angol kiadása.
17409.

600 HUF
1,62
1,76
Kalevala, a finnek nemzeti hőskölteménye. A finn eredetiből fordította és a summázó versikéket írta: Vikár Béla. Akseli Gallen-Kallela képeivel illusztrált. Bp., 1935., La Fontaine Irodalmi Társaság (Vác, Kapisztán-ny.), 8+333 p. Második, jubileimi kiadás. Kiadó papírkötés, szakadozott borítóval.
17410.

2 000 HUF
17411.

3 200 HUF
8,65
9,41
17412.

2 400 HUF
Pál Sárközy: Egy teljes élet. Frédérique Drouin közreműködésével. Ford.: Nikicser László. Bp.,2011,Kossuth. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17413.

1 200 HUF
17414.

3 600 HUF
9,73
10,59
17415.

2 600 HUF
7,03
7,65
Híres szerelmesek. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17416.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF