Number of items: 253

17501.

1 200 HUF
Tamási Áron 2 műve: Ábel a rengetegben; Jégtörő Mátyás. Kolozsvár, 1934-é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, mindkettő kopottas állapotban.
17502.

1 600 HUF
Erdélyi Szépmíves Céh könyveinek 3 kötete: Szemlér Ferenc: Ember és táj; Dsida Jenő: Nagycsütörtök; Kiss Jenő: Kormos üvegen + Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek + Erdélyi csillagok - Arcok Erdély szellemi múltjából. Kolozsvár, é.n. Kiadói vászonkötésben, kopottas állapotban, benne tulajdonos nevével
17503.

1 200 HUF
17504.

7 000 HUF
18,92
20,59
17505.

1 000 HUF
17506.

1 000 HUF
17507.

4 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 10 db. Közte:  Dr. Reichard Zsigmond: Tervezett a büntetőtörvény módosításáról., Bérczy Károly: Akvarellek., H. G. Wells: Óriások, Ady Endre: Az ütések alatt, Várossy Gyula: Szivárvány, Gundel Ferenc-Dr. Ketter László: Vendéglátóipari értékesítés, 1935 Budapesti Hentesek Ipartestülete...stb. Különféle kiadásban és kötésben. Változó állapotban.
17508.

1 600 HUF
Makkai Sándor 2 műve:  Makkai Sándor:Táltoskirály, Bp 1935 Genius kiadás, egészvászon kötés, enyhén foltos lapokkal, kötés sérült, felirat kopott - Makkai Sándor:Holttenger, Bp, 1936 Révai kiadás,egészvászon kötés,enyhén foltos lapokkal,kötésen felirat kopott
17509.

2 800 HUF
7,57
8,24
17510.

8 000 HUF
17511.

1 000 HUF
17512.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF