Books: Technics Number of items: 45
2106158
17159
364
Books: Technics
Other collectibles
Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1912, Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.
2 800 HUF
2107243
17160
364
3800
Books: Technics
Other collectibles
Tananyag a repülőgépszerelő szakmunkások továbbképző ismeretfelújító korszerűsítő tanfolyama részére. 1-5. füzet. 1. Általános alapozó ismeretek. 2. Szakrajz. 3. Anyag és gyártásismeret. 4. Sárkányismeret. 5. Repülőgép hajtóműismeret. Bp., 1974., Közlekedés és Postaügyi Minisztérium Személyzeti Főosztálya. Kiadói papírkötésekben.
3 800 HUF
2107276
17161
364
Books: Technics
Other collectibles
A M-11 D motor kézikönyve. Bp., 1949., Honvédelmi Minisztérium. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az elülső táblán kis sérüléssel.
3 000 HUF
2107279
17162
364
Books: Technics
Other collectibles
A 6. sorozatú AI-14R motor üzembentartási utasítása. Szerk.: Szomi József. Bp., 1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötésben.
2 800 HUF
2107263
17163
364
Books: Technics
Other collectibles
Utasítás a repülő-műszaki anyag tárolására. Magyar Népköztársaság Honvédelmi Minisztériuma. Bp., 1956., Vörös Csillag-ny. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, kopottas gerinccel, a borító belsején jegyzettel.
2 000 HUF
2107267
17164
364
Books: Technics
Other collectibles
Repülőgépszerkezettan. Bp.,(1954.), Magyar Repülő Szövetség. Kissé kopott félvászon-kötésben.
2 000 HUF
2107372
17165
364
Books: Technics
Other collectibles
PZL-101/A ("Gavron") repülőgép és AI-14R motor időszakos vizsgái teljességi jegyzék. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötés.
1 800 HUF
2107259
17166
364
Books: Technics
Other collectibles
PZL-101/A "Gavron" (Varjú) típusú repülőgép műszaki leírása. Bp., 1967., Magyar Honvédelmi Szövetség, (Zrínyi-ny.), 37 p. Egészvászon-kötés.
2 000 HUF
2107359
17167
364
Books: Technics
Other collectibles
PZL-101/A "Gavron" repülőgép légi üzemeltetési utasítása. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötés.
3 000 HUF
2107288
17168
364
Books: Technics
Other collectibles
1949 Vitorlázó Műszaki Szolgálat szabályzata. Összeáll.: OMRE műszaki főosztálya. Országos Magyar Repülő Egyesület Műszaki Közleményei 3. sz. Bp.,1949., Magyar Repülés, 60 p. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, kissé szakadt gerinccel.
2 400 HUF
2107248
17169
364
Books: Technics
Other collectibles
1984 Aviatika 1-2. (LI-2 "TEVE", JAK-9-P "Vércse." Bp., 1984., Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben.
1 800 HUF
2107272
17170
364
2200
Books: Technics
Other collectibles
A nagy sebességek aerodinamikája. (Gázdinamika.) Bp., 1951., Honvédelmi Minisztérium. Kissé kopott, foltos félvászon-kötésben.
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: