https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 45
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2092778
17183
364
0
1200
Books: Technics
Other collectibles
Fügedi László: Tetőfedés. Cserép, pala, nád, zsindely. Bp.,1986, Műszaki. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2088957
17184
364
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Ügyes kezek. (Ezermester.) Ford.: Gellért György. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
The item is not available
2089714
17185
364
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
J. B. Horne - T. B. Maud: Liverpool Transport 1900-1930. Trovbridge, 1982. 360p. Sok illusztrációval. Kiadói kartonálásban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2077538
17186
364
0
2800
Books: Technics
Other collectibles
Gáti József-Horváth Sándor-Legeza László: A XX. század autója. 100 éves a Ford T-modell. Bp.,2008, Budapesti Műszaki Főiskola. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1899323
17187
364
0
4800
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Forgács Zoltán: Bányaüzemek összehasonlító gazdasági vizsgálata. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói illusztrált papírkötésben, szakadt papírborítékkal. Megjelent 365 példányban. Ritka! A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
1900098
17188
364
0
6000
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Jávor Alajos: Bányaművelés. Szellőztetés. Bp., 1977, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 1600 példányban. Ritka! A szerző, Dr. Jávor Alajos (1910-1981) által Dr. Trethon Ferenc (1923-2012) közgazdász, politikus, munkaügyi miniszter (1977-1981) részére.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2039133
17189
364
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
Némethy Károly: Földrajz. II. és III. kötet: Az öt világrész. A középiskolák és felsőbb leányiskolák használatára. Bp.,1902, Stephaneum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1966208
17190
364
0
1800
Books: Technics
Other collectibles
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Járművek. Np., 1969. Táncsics. Félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2001727
17191
364
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Zrínyi Katonai Kiadó, 1970. Egészvászon kötés, papírborítóval
The item is not available
1953590
17192
364
0
4000
Books: Technics
Other collectibles
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1952039
17193
364
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Somoskői Ernő: Élethű versenyhajómodellek építése. Bp.,1984, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1951820
17194
364
0
1200
Books: Technics
Other collectibles
Háy György: Repülők, műszerek, emberek. Bp.,1990, Műszaki. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment