https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 45
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1950520
17195
364
0
1600
Books: Technics
Other collectibles
Geoff Jones: Építs és repülj a saját repülőgépeden. Fordította: Bánó Imre. Bp.,1997,Göncöl. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal.
A fordító, Bánó Imre dedikációjával.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2020384
17196
364
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Mezey Bertalan: Elektromótorok szerkezete, működése, kapcsolása és kezelése. Bp., 1910, Thália Kő- és Nyomdai Műintézet, 220+XXIV p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen címkével, és sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1962135
17197
364
0
1600
Books: Technics
Other collectibles
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1983, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1989383
17198
364
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
1966207
17199
364
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Prohászka-Poich-Sütő-Wikler: A magyar modellezés 75 éve Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984 Egészvászon kötésben, kissé szakadt papírborítóval.
The item is not available
2038507
17200
364
0
1600
Books: Technics
Other collectibles
"Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1911, Wilhelm Ernst&Sohn. 21. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerincén sérüléssel, a III. kötet sérült, lyukas.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2039105
17201
364
0
1200
Books: Technics
Other collectibles
E.D. Mihajlov-S.B. Sztojanov-N.A. Tolev: Targoncák üzemeltetése és javítása. Bp.,1988, Műszaki. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2019132
17202
364
0
1400
Books: Technics
Other collectibles
Építőipari kivitelezés 1. köt. Magasépítési kivitelezés. Szerk.: Kardos Andor, Valkó Ödön. Bp.,1962, Műszaki. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1951845
17203
364
0
1200
Books: Technics
Other collectibles
Vass Balázs:
Repülőgép-, helikoter-, és hajtóműtípusok.;
Repülőgépek, helikopterek, rakéták. Bp.,1974-1982, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerincekkel. Az első könyvben a szerző dedikációjával.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment