Books: Technics

Number of items: 45

Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája. A borítón Petry Béla színes illusztrációjával. Kassa, 1942.,Wiko Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, 200+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
17171.

3 000 HUF
Hille Alfréd: Repülési meteorológia. Bp., 1955., Akadémiai. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
17172.

1 600 HUF
Jereb Gábor-Kisely Ernő et alii: Vitorlázórepülés tankönyve. Szerk.: Gulyás Ferenc, Szőts Tibor. Bp.,1971, Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötés.
17173.

2 200 HUF
5,95
6,47
Pál István: A vaspálya túlsó oldalán. A MÁV Miskolci Járműjavító Üzem története. 1859-1975. Miskolc, 1975, MÁV Miskolci Járműjavító Üzem. Kiadói papírkötés. Megjelent 2200 példány.
17174.

2 600 HUF
7,03
7,65
Frisnyák Zsuzsa (szerk.): Volt egyszer egy vasút... Képes história I. Bp., 2009, Indóház Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17175.

2 800 HUF
7,57
8,24
König Ferenc: A 100 éves budapesti villamosvasút története. 1887-1987. Bp.,1987, BKV. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17176.

2 800 HUF
7,57
8,24
Mezei István 2 műve: Vasúti motoros vontatójárművek egyes kérdései. (Segédüzemi berendezése, téli üzem, külső kialakítás, vezetőállás és egységesítés.) Bp., 1965, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötésben, a gerincen javítással. Megjelent 238 példányban. +Közepesteljesítményű dieselmozdonyok. Bp.,1965, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással. Megjelent 258 példányban. Szerzői tiszteletpéldány rábélyegzéssel.
17177.

2 000 HUF
Olivier Darmon: A Bibendum hőskora. Ford.: Róka Zsuzsa. Párizs, 1997., Hoebeke. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17178.

2 400 HUF
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgzotott kiadás. Kiadói kissé kopott félvászonkötésben.+Fári László-Vermes Miklós: Korszerű fényképezés. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylapon 1941-es ajándékozási bejegyzéssel.
17179.

1 000 HUF
75 éves a Budapesti Elektromos Művek. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17180.

1 000 HUF
17181.

100 HUF
0,27
0,29
Hevesy Iván: Fényképezés kisfilmes géppel. Bp.,é.n., HAFA. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással.
17182.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF