https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 136
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2019282
17002
356
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Indische Miniaturen. Aus dem besitz der Staatlichen Museen zu Berlin. Berlin, ,Gebr. Mann. Német nyelven. Színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerinc alsó sarkán kis sérüléssel, kis hiánnyal, a borítón szakadásokkal.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1906746
17003
356
0
5000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kertes Pál: Filmáru és filmművészet. A borítót Szabó Ferenc rajzolta. Bp.,1943,Unitas,(Radó István Nyomdai Műintézete-ny.), 79+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadozott hiányos illusztrált papír védőborítóban, a gerincen sérüléssel. Ritka! A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2001818
17004
356
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33, Magyar Könyvbarátok kiadása. Illusztrált, kiadói vászonkötésben.
The item is not available
1966659
17005
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Budapest, 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói illusztrált keménykötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1951306
17006
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ury Ibolya: Kmetty János. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1989486
17007
356
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jávor Zoltán: Hit és magyarság - Szeleczky Zita élete és művészete (CD nélkül) Délvidék Ház Nonprofit Kft., 2012. Kiadói papírborítékban
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1989405
17008
356
0
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jászai Mari: Tükör-játék. Bp., 2002. Kairosz Kiadó, Kiadói kartonálás
The item is not available
1989403
17009
356
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bános Tibor: A pesti kabaré 100 éve. Bp., 2008. Vince Kiadó, Kiadói kartonálás
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1765628
17010
356
0
3800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Megyeri Anna: "A földre építek, az égben bízom." A Morandini építészcsalád a Monarchiában. Zalaegerszeg, 2010, Salla Közhasznú Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálta. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
1776106
17011
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ungarnfibel. Eine Bilderreihe aus dem Leben und Schaffen des ungarischen Volks. Bp., é. n., Verlag des königlich ungarischen Handelsamts. Balogh Rudolf fényképeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1613072
17012
356
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lédács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötésben.
The item is not available
1785388
17013
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kádár Zoltán: Bizánci művészet. Bp., 1987. Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval+Viktor Lazarev: Bizánci festészet. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment