Books: Architecture, Art Number of items: 136
2037288
16702
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dömötör János: Koszta Rozália. (Békéscsaba, 1987), Békés Megyei Tanács V.B. Művelődési Osztálya. A szerző és a művész által aláírt. A könyvbemutató meghivójával.
2 600 HUF
2033656
16703
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hemző Károly: Lódobogás. Bp.,1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2033256
16704
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
2040469
16705
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Poésies Et Dessins. De Charles D'orléans A Apollinaire, De Fouquet A Picasso. -Mermod.1949.
1 000 HUF
2032859
16706
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Balázs Károly: A "Bozó-lapok" (Bozó Gyula képes levelezőlapjai Hónapok, H, K, A, B, C sorozatokkal). Képeslapgyűjtők Kiskönyvtára 3. kötet. Ebből a könyvből 500 számozott példány készült ez a 495. sz. példány. A Notesz+K Kft. kiadása, nyomta a Koráll Szövetkezet. Budapest, 1996.
2 000 HUF
1073541
16707
356
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gyulai Ferenc: A fényképezés kézikönyve. Fotóriport. 189 ábrával, 9 színes rajzzal. Bp., 1943, Fotoélet Nagykönyvtára. Borítója elválik, gerince hiányzik. 1073593
16708
356
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sevcsik Jenő: Fényképezés (gép, anyag, felvétel). Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1461202
16709
356
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 200 HUF
1461209
16710
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
1647039
16711
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1902970
17000
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
10 000 HUF
2022304
17001
356
4800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Füst Milán: Látomás és indulat a művészetben. Tizenkét esztétikai előadás. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda, 419 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035