Books: Architecture, Art Number of items: 136
1875834
17014
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
2018372
17015
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Végvári Lajos: Szinyei Merse Pál 1845-1920. Bp, 1986, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
1 000 HUF
2019150
17016
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-.kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
2019183
17017
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Kós Károly: Tájak, falvak, hagyományok. Bukarest, 1976, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói foltos papír védőborítóban.
1 200 HUF
2005012
17018
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szántó Tibor: A betű. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1969, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopottas gerinccel.+ melléklet. Volt könyvtári példány.
4 000 HUF
1697247
17019
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2002202
17020
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A művészet kiskönyvtára 13 kötete: Ranoir, Izsó, Aurel Popp, Delacroix, Degas, Corot, Braque, Ferenczy Béni, Filippo Lippi, Monet, Toulouse Lautrec, Larionov, Bourdelle Bp.,1963-1967, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 600 HUF
2002199
17021
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A művészet kiskönyvtára 10 kötete: Raffaelo, Daumier, Chardin, Bruegel, Piero Della Francesca, Manet, Dürer, Picasso, Cézanne, Goya. Bp.,1963-1967, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 800 HUF
2001952
17022
356
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 200 HUF
2001996
17023
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A művészet kiskönyvtára 10 kötete: Robbia, Vaszary, Raffaello, Holbein, Székely, Bruegel, Giotto, Greco, Watteau, TIziano . Bp.,1963-1967, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 800 HUF
2004679
17024
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Tímár Árpád (szerk.):A Nagybányai művészet és művésztelep a magyar sajtóban 1896-1909 (Dokumentumok a Nagybányai művésztelep történetéből I.) MissionArt Galéria, 1996. Kiadói kartonálás
2 400 HUF
2005707
17025
356
Books: Architecture, Art
Other collectibles
René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papírtokban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035