Books: Architecture, Art

Number of items: 136

16690.

800 HUF
Ilya Yefimovich Repin. Szerk.: Mashkovtsev, N. G. Moszkva, 1957, Gosudarstvennoye izdatelstvo izobrazitelnogo iskusstva. Vászonkötésben, jó állapotban.
16691.

1 000 HUF
Sculptures de Rodin. Párizs, 1941, Éditions Tel. Számos képpel, kissé megviselt vászonkötésű mappában.
16692.

Sculptures de Rodin. Párizs, 1941, Éditions "Tel". Számos képpel, kissé megviselt vászonkötésű mappában.

1 000 HUF
The collectibus of the Budapest Museum of Applied Arts. Szerk.: Miklós Pál. Bp.,1981,Corvina-Magyar Helikon. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16693.

1 000 HUF
Frans Masereel: A város. 100 fametszet. Bp., 1961, Magyar Helikon, 14+2 p.+100 t.+ 2 p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3150 példányban.
16694.

1 200 HUF
Körber Ágnes (szerk.): Magyar művészet. Képek a magyar művészet történetéből. 1999, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, 13-16. oldal hiányzik.
16695.

2 000 HUF
Dávid Katalin: magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, belsejében címkés ragasztással, egyébként jó állapotban.
16696.

1 000 HUF
A nyírbátori Minorita templom Krucsay-oltára. [Passió-oltár.] Hapák József fotóival. Debrecen, 1994, Blende. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16697.

2 000 HUF
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1975, Corvina Kiadó, 240+48 p. Második kiadás. Fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16698.

1 600 HUF
Woldemar von Seidlitz: Leonardo da Vinci. Wien,1935,Phaidon. Német nyelven. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
16699.

1 000 HUF
Varga Vera: Üveg és ragyogás. Bp.,2000, Iparművészeti Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
16700.

1 000 HUF
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp., 1939. Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
16701.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF