https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 136
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1990520
16666
356
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Művészettörténeti füzetek, 4 db - Galavics Géza: Program és műalkotás a 18. század végén; Gerő Győző: Az oszmán-török építészet Magyarországon (Dzsámik, türbék, fürdők); Wehli Tünde: Az admonti Biblia; Sz. Koroknay Béla: Magyar reneszánsz könyvkötések. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2006731
16667
356
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Platthy György-Dr. Rónai Béla: Népművészet. Bp.,1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. +Mai magyar népi iparművészet. Az előszót Domanovszky György írta. A képanyag, az életrajzok és az ajánlott irodalom összeállítása Varga Marianna munkája. Bp.,1983,Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2006762
16668
356
0
4000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Népművészeti Örökségünk 2 kötete:
Szolnok megye népművészete.+Hajdú-Bihar megye népművészete. Bp., 1987-1989, Európa. Kiadói műbőr-kötés, kiadói nyl védőborítóban.
Starting price:
4 000 HUF
1312873
16669
356
0
4000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rajzok Szolnokról - Grafikai mappa városunk felszabadulásának 40. évfordulója tiszteletére. Szerkeszti Menyhért László. Szolnok, 1984, Damjanich János Múzeum. 18 ív A/3-as grafika, kissé sérült kiadói papírmappában. Készült összesen 200 példányban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1304375
16670
356
0
5000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Papi Lajos. Szerkeszti Menyhért László. Szolnok, é.n., Damjanich János Múzeum. 10 ív A/3-as grafika, kiadói papírmappában. Készült összesen 50 példányban, a művész aláírásával.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1304359
16671
356
0
6000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rajzok Szolnokról - Grafikai mappa városunk felszabadulásának 40. évfordulója tiszteletére. Szerkeszti Menyhért László. Szolnok, 1984, Damjanich János Múzeum. 18 ív A/3-as grafika, kissé sérült kiadói papírmappában. Készült összesen 200 példányban.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2010836
16672
356
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói szakadt papírmappában, 20 db illusztrációval. Megjelent 5000 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2015385
16673
356
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Frederique Constant órakatalógus, 2006. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
1989634
16674
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Cecil Misstear-Helen Scott-Harman: The advanced airbush book. London, 1985, Orbis. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1887204
16675
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
San Francisco kolostor helyreállítása. 1974. 41p. tervrajzokkal
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1526535
16676
356
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, lapjai kijárnak.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1526572
16677
356
0
4000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. 5. évf. Bp., 1906, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kissé kopott vászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment