Books: Architecture, Art

Number of items: 136

Film Posters. A magyar filmplakát aranykora. The Golden Age of Hungarian Film Posters. Szerk.: Wastl, Ernst - Korani, Eleni. Bp., 2004, Ernst Gallery. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16642.

9 000 HUF
24,32
26,47
Gáspárné Dávid Margit: A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1765-1920. Bp.,1923,Pantheon, 254 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Jaschik Álmos könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
16643.

3 000 HUF
Imre Varga. Kiállítási katalógus. Dedikált + egy hozzá tartozó kártya sajátkezű kézírásával és rajzolt térképével. Hamburg, 1985. Kiadói papírkötés,
16644.

4 000 HUF
M: Takács Marianna: A budavári Mátyás-templom .16 képpel. Bp., 1940. Kiadói papírborítékban
16645.

3 000 HUF
Leipnik L. Nándor: A barbizoni művészel. Művészeti könyvtár. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kis folttal a borítón, jó állapotban.
16646.

2 400 HUF
Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság előtt. Csányi Károly 10 eredeti építészeti rajzával és 49 képpel. Művészeti Könyvtár. Bp., [1909], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötésben (Gottermayer N. Szép állapotban
16647.

1 800 HUF
16648.

2 800 HUF
7,57
8,24
Lázár Béla dr.: Paál László. Művészeti Könyvtár. Budapest, é.n., Lampel Róbert. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
16649.

3 000 HUF
Rainer Werner Fassbinder: Írások, beszélgetések. Osiris Könyvtár. A kötetet szerkesztette, a filmográfiát és a jegyzeteket összeállította Zalán Vince. Bp.,1996, Osiris. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16650.

1 000 HUF
16651.

1 000 HUF
Sas Péter: Kós Károly, a könyvművész. Bp.,20096, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés.
16652.

1 800 HUF
16653.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF