https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 186

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Renner, Heinrich.:Durch Bosnien und Hercegovina. Kreuz und quer. Wanderungen. Berlin., 1897 Reimer. Térkép nélkül, kiadói papírkötésben / without map in paper binding.
15000.
 

Renner, Heinrich.:Durch Bosnien und Hercegovina. Kreuz und quer. Wanderungen. Berlin., 1897 Reimer. Térkép nélkül, kiadói papírkötésben / without map in paper binding.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
63,09
EUR
,
70,18
USD
Number of bids:
0
Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás. I. és II. kötet. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Részben Vágó Bertalan a M.Á.V. fényképésze.   A kereskedelemügyi m. kir. ministerium pártfogása mellett, a m. kir. államvasutak és az ezredéves országos kiállítás igazgatóságának megbízásából és közreműködésével kiadja Laurencic Gyula. Szerkesztik: Piványi Ernő a magyar és német, Timár Szaniszló a magyar, Palóczy Lipót a német, Fouquau Henrik a francia, Steiner Gyula és Vidéky László az angol szöveget. [Magyar, német, angol és francia nyelven.]  Bp., 1896. Kunossy Vilmos és Fia, 210+2, 96 p. Mind a két kötet rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált.   Kiadói festett, aranyozott, dombornyomásos kiadói haránt alakú egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, az I. kötet gerincén kis sérüléssel, javított kötéssel, néhány foltos lappal, egy lapon (I. kötet, 65/66.) szakadással.
15001.
 

Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás. I. és II. kötet. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Részben Vágó Bertalan a M.Á.V. fényképésze. A kereskedelemügyi m. kir. ministerium pártfogása mellett, a m. kir. államvasutak és az ezredéves országos kiállítás igazgatóságának megbízásából és közreműködésével kiadja Laurencic Gyula. Szerkesztik: Piványi Ernő a magyar és német, Timár Szaniszló a magyar, Palóczy Lipót a német, Fouquau Henrik a francia, Steiner Gyula és Vidéky László az angol szöveget. [Magyar, német, angol és francia nyelven.] Bp., 1896. Kunossy Vilmos és Fia, 210+2, 96 p. Mind a két kötet rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomásos kiadói haránt alakú egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, az I. kötet gerincén kis sérüléssel, javított kötéssel, néhány foltos lappal, egy lapon (I. kötet, 65/66.) szakadással.

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
88,33
EUR
,
98,25
USD
Number of bids:
0
Brassó város és környéke új kalauza. Zajzon, Előpatak, Málnás, Tusnád, Kovászna, és Borszék érintésével. Brassó, 1891, Városi Idegenforgalmi Bizottság, 43+1+60 p.+XVII t. (Egészoldalas fekete-fehér fotók.) Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval, az elülső címlap belsején és egy lapszélén folttal, hiányzó térkép melléklettel./  New Guide of Brasov (Kronstad/Brassó) and surroundings. Zizin, Vâlcele, Tusnad Sat, Covasna, Borsec. Brasov, 1891, Muncipial Tourist Office, 43+1+60 p.+XVII t. (With full pages black and white photographs.) With adds. In Hungarian language. Paperbinding, with worn cover, with some spotties, without map.
15002.
 

Brassó város és környéke új kalauza. Zajzon, Előpatak, Málnás, Tusnád, Kovászna, és Borszék érintésével. Brassó, 1891, Városi Idegenforgalmi Bizottság, 43+1+60 p.+XVII t. (Egészoldalas fekete-fehér fotók.) Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval, az elülső címlap belsején és egy lapszélén folttal, hiányzó térkép melléklettel./ New Guide of Brasov (Kronstad/Brassó) and surroundings. Zizin, Vâlcele, Tusnad Sat, Covasna, Borsec. Brasov, 1891, Muncipial Tourist Office, 43+1+60 p.+XVII t. (With full pages black and white photographs.) With adds. In Hungarian language. Paperbinding, with worn cover, with some spotties, without map.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
28,39
EUR
,
31,58
USD
Number of bids:
0
1979-1985 Tájak-korok-múzeumok sorozat 1-99. kötete, valamint egy duplum (52), benne egy hiánnyal (63.), összesen, 99 db. Valamint egy tartalomjegyzék prospektussal. Jó állapotban.
15003.
 

1979-1985 Tájak-korok-múzeumok sorozat 1-99. kötete, valamint egy duplum (52), benne egy hiánnyal (63.), összesen, 99 db. Valamint egy tartalomjegyzék prospektussal. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
37,85
EUR
,
42,11
USD
Number of bids:
0
cca 1910 Budapesti képek. Vues de Budapest/Views from Budapest/Bilder aus Budapest. Bp., Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala,(Hornyánszky Viktor-ny.), 26 t. Kétoldalas képtáblák, 50 db fekete-fehér fotóval. Négy nyelvű feliratokkal (Magyar, angol, német, francia.) Kiadói Budapest címeres papírkötés, a gerincen sérüléssel, a borító kissé foltos.
15004.
 

cca 1910 Budapesti képek. Vues de Budapest/Views from Budapest/Bilder aus Budapest. Bp., Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala,(Hornyánszky Viktor-ny.), 26 t. Kétoldalas képtáblák, 50 db fekete-fehér fotóval. Négy nyelvű feliratokkal (Magyar, angol, német, francia.) Kiadói Budapest címeres papírkötés, a gerincen sérüléssel, a borító kissé foltos.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
15,77
EUR
,
17,54
USD
Number of bids:
0
Hogya György: A veszprémi kórház története. Szerk.: Dr. M. Tóth Antal. Horizont Közművelődési Kiskönyvtár 9. Veszprém, 1983, Veszprém megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói papírkötés, javított kötéssel. Megjelent 1000 példányban.  A szerkesztő, Dr. M. Tóth Antal (1940-) főorvos, egyetemi tanár által dedikált.
15005.
 

Hogya György: A veszprémi kórház története. Szerk.: Dr. M. Tóth Antal. Horizont Közművelődési Kiskönyvtár 9. Veszprém, 1983, Veszprém megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói papírkötés, javított kötéssel. Megjelent 1000 példányban. A szerkesztő, Dr. M. Tóth Antal (1940-) főorvos, egyetemi tanár által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
15,77
EUR
,
17,54
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment