Books: Travelling, Local History

Number of items: 186

A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp., 2012. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, egyébként jó állapotban.
15024.

1 400 HUF
15025.

1 800 HUF
Legeza László: Burgenland. Várvidék és az Őrség. Bp., 2003, Mikes kiadó. Magyar és német nyelven. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15026.

3 000 HUF
Nemes Lajos-P. Kovács Melinda: Heves Megyei Levéltár segédletei 5. IV. Heves vármegye iratai 1304-1944-(1963.) Repertórium és raktári jegyzék. Eger, 2000, Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 150 példányban!
15027.

2 000 HUF
Gaal György: Magyarok utcája. Erdélyi Tudományos Füzetek 221. Kolozsvár, 1995, Erdélyi Múzeum Egyesület. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15028.

2 400 HUF
Müllner Jenő: Hegyvidéki vendéglátás. Bp., 2004, Hegyvidék Lapkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
15029.

2 400 HUF
15030.

1 000 HUF
Pajeken J. Frigyes: A vörös kém. Elbeszélés Északamerika nyugati vadonjaiból. Fordította Győry Loránd. Bp. é.n. Révai. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval
15031.

1 000 HUF
Dr. Völgyesi Ferencné: Újra itthon. Tanulmányút Amerika és Európa 17 államán keresztül a háború kitörésének izgalmai között. A borító rajza Végh Gusztáv munkája. Lélek és Természettudomány. XXIII. szám. Bp.,1939,Hornyánszky V. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, gerinccel,  a borítókon gyűrődéssel.
15032.

2 400 HUF
Buda és Pest 1856. L. Rohbock 16 metszete. Bp., 1988 Múzsák Közművelődési Kiadó. 16 metszet reprintje, papír mappában, jó állapotban
15033.

800 HUF
15034.

2 200 HUF
5,95
6,47
15035.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF