https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 186

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Budapest áramellátásának története. 1893-1933. Bp. 1934. Budapest Székesfőváros Elektromos Művei. (Bp. Székesfőv. Háziny.) 297 l., 20 t. (15 kihajtható). 249 szövegközti ábrával (ábrák, táblázatok, grafikonok, térképek, fotók, stb.) Aranyozott kiadói vászonkötésben.
15012.

Budapest áramellátásának története. 1893-1933. Bp. 1934. Budapest Székesfőváros Elektromos Művei. (Bp. Székesfőv. Háziny.) 297 l., 20 t. (15 kihajtható). 249 szövegközti ábrával (ábrák, táblázatok, grafikonok, térképek, fotók, stb.) Aranyozott kiadói vászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára a visszacsatolt felvidéski-, keleti-, erdélyi-, és délvidéki országrészekkel bővített 1942 évi kiadás. . Szerk.: Várady Károly. Bp., 1942, Hornyánszky Viktor. Kiadói vászonkötésben
15013.

Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára a visszacsatolt felvidéski-, keleti-, erdélyi-, és délvidéki országrészekkel bővített 1942 évi kiadás. . Szerk.: Várady Károly. Bp., 1942, Hornyánszky Viktor. Kiadói vászonkötésben

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
1944 Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel.
15014.

1944 Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Kugler Alajos: Vezető Sopronvármegye és Sopron sz. kir. város egyesített muzeumában. Kiadja: Sopronvármegye és Sopron sz. kir város régészeti társulata. Sopron,(1904),Röttig Gusztáv, 59 p.+XVII t. Kiadói félvászon-kötés.
15015.

Kugler Alajos: Vezető Sopronvármegye és Sopron sz. kir. város egyesített muzeumában. Kiadja: Sopronvármegye és Sopron sz. kir város régészeti társulata. Sopron,(1904),Röttig Gusztáv, 59 p.+XVII t. Kiadói félvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
A soproni ipar 100 éve. 1847-1948. Kiállítási katalógus. Sopron, 1948, Röttig-Romwalter Nyomda Rt, 42 l. 1 t. (színes) + 8 t. (fekete-fehér.) Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, az első lap sérült, szakadt.
15016.

A soproni ipar 100 éve. 1847-1948. Kiállítási katalógus. Sopron, 1948, Röttig-Romwalter Nyomda Rt, 42 l. 1 t. (színes) + 8 t. (fekete-fehér.) Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, az első lap sérült, szakadt.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp., 1924, Magyar Jövő. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben.
15017.

Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp., 1924, Magyar Jövő. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Partiumi füzetek: Székesegyházi-Bazilika Nagyvárad. Nagyvárad, 1999. Tempfli József (1931-2016) váradi püspök dedikálásával
15018.

Partiumi füzetek: Székesegyházi-Bazilika Nagyvárad. Nagyvárad, 1999. Tempfli József (1931-2016) váradi püspök dedikálásával

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
2 db reprint könyv: A Kolozsvár-monostori református templom története. Szerk.: Aracs István. Bp., 1993, Erdélyi Magyarok Egyesülete. Papírkötésben, jó állapotban. + A mi dalaink. Ifjúsági daloskönyv. Nyíregyháza, 1992, Bessenyei György Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
15019.

2 db reprint könyv: A Kolozsvár-monostori református templom története. Szerk.: Aracs István. Bp., 1993, Erdélyi Magyarok Egyesülete. Papírkötésben, jó állapotban. + A mi dalaink. Ifjúsági daloskönyv. Nyíregyháza, 1992, Bessenyei György Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Salgótarján története. Szerk.: Szabó Béla. Salgótarján, 1972. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15020.

Salgótarján története. Szerk.: Szabó Béla. Salgótarján, 1972. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Egyiptomban. Utirajzok. Bp.,1898, Franklin-Társulat, 202+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
15021.

Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Egyiptomban. Utirajzok. Bp.,1898, Franklin-Társulat, 202+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás. Toronto, 1986, Vörösváry. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
15022.

Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás. Toronto, 1986, Vörösváry. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Dr. Endes Miklós: Csík-, Gyergyó-, Kászon-székek (Csík megye) földjének és népének története 1918-ig. Bp.,1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói félvászon-kötés,
15023.

Dr. Endes Miklós: Csík-, Gyergyó-, Kászon-székek (Csík megye) földjének és népének története 1918-ig. Bp.,1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói félvászon-kötés,

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment