Supka Ervin: Adatok a szkíta emlékanyag eredetkérdéséhez. A Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Érem- és Régiségtani Intézetében készült doktori értekezés. Bp., 1935, Egyesült Nyomda, 50 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Horváth E. János: Első Ferenc József: A jó királya halálát őszinte gyászoló magyar nép számára. Népiratkák 316. Bp.,(1917), Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.+
Cséplő István: IV. Károly Király. Népiratkák 317. Bp.,(1917), Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, a borító leszakadt.
Karsai Elek: A berchtesgadeni sasfészektől a berlini bunkerig. (Fejezetek a második világháború történetéből.) Bp.,1961, Táncsics. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző, Karsai Elek (1922-1986) történész által dedikált.
Gustav Schwab: Die schönsten Sagen des klassischen Altertums. Stuttgart,é.n.,Levy&Müller. Német nyelven. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.