Márki Sándor-Beksics Gusztáv: A modern Magyarország. (1848-1896.) A Magyar Nemzet Története. X. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1898, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Márki Sándor: Egyetemes és hazai történelem 2 kötete: Az újkor története; A legújabb kor története. Bp., 1912, Athenaeum. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, kissé foltos lapokkal.
Trianoni Szemle évkönyv. VIII. évf. 2016. Szerk.: Szidiropulosz Archimédesz. Bp.,2016, Trianon Kutatóintézet Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötésben. A szerkesztőség tagjainak aláírásaival, és aláírt tanúsítvánnyal.
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-IV+Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp.,é.n., A Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítókkal.+Ellenforradalom a siklósi járásban. hn.,én., Mecsek nyomda. Kiadói papírkötés, foltos, a hátsó borító és az utolsó két lap sérült.
Blos, Wilhelm: A francia forradalom. A francia közállapotok és események népszerű ismertetése 1789-től 1804-ig. Bp., 1909, Népszava Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötés, ragasztott gerinc, viseltes állapotban.
Acsády Ignác: A magyar jobbágyság története. Bp., 1942, Szikra. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban, könyvtári bélyegzővel.