Books: History

Number of items: 140

15794.

2 000 HUF
6,23
6,85
15795.

2 600 HUF
8,10
8,90
Gosztonyi Péter: A magyar honvédség a második világháborúban. Bp., 1992, Európa. Kartonált papírkötésben.
15796.

1 400 HUF
4,36
4,79
Rácz István: A vikingek öröksége. Bp., 1983, Képzőművészeti. Vászonkötésben, papír védőborítóval.
15797.

1 200 HUF
3,74
4,11
Edelsheim Gyulai Ilona: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Bp., 2001, Európa. Papírkötésben, jó állapotban.
15798.

2 000 HUF
6,23
6,85
15799.

6 000 HUF
18,69
20,55
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-IV+Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp.,é.n., A Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítókkal.+Ellenforradalom a siklósi járásban. hn.,én., Mecsek nyomda. Kiadói papírkötés, foltos, a hátsó borító és az utolsó két lap sérült.
15800.

2 000 HUF
6,23
6,85
Államalapítás, társadalom, művelődés. Szerk.: Kristó Gyula. Társadalom-, és Művelődéstörténeti Tanulmányok 27. Bp., 2001, MTA Történelemtudományi Intézete. Kiadói papírkötésben.
15801.

800 HUF
2,49
2,74
Herényi Károly-Bakos Zoltán: Nemzeti gyász 1993. december 12-18. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15802.

1 800 HUF
5,61
6,16
Blos, Wilhelm: A francia forradalom. A francia közállapotok és események népszerű ismertetése 1789-től 1804-ig. Bp., 1909, Népszava Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötés, ragasztott gerinc, viseltes állapotban.
15803.

2 000 HUF
6,23
6,85
Salamon Konrád: A harmadik út kísérlete. Bp., 1989, Eötvös. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15804.

2 000 HUF
6,23
6,85
Acsády Ignác: A magyar jobbágyság története. Bp., 1942, Szikra. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban, könyvtári bélyegzővel.
15805.

2 000 HUF
6,23
6,85

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.