A rendszerváltás forgatókönyve. Kerekasztal-tárgyalások 1989-ben. Dokumentumok. 6. kötet: A Nemzeti Kerekasztal-tárgyalások politikai munkabizottságának jegyzőkönyvei. Szerkesztette, a jegyzeteket és a tárgymutatót készítette: Kalmár Melinda, Révész Béla. Bp.,2000, Új Mandátum. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány. jó állapotban.
Megkésett végtisztesség. Nagy Imre és mártírtársai kihantolása és azonosítása. A kísérőtanulmányokat, a jegyzeteket írta és a kötetet szerkesztette: Susa Éva és Kő András. Bp.,2018, Kortárs Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Fitz Jenő: Gorsium. A táci római kori ásatások. Székesfehérvár, 1970, István Király Múzeum. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés.
Buda visszavívása. 1686. Szerk.: Dr. Fenyvesi László. Bp., 1986, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
Radics Géza: Merénylet a magyarság ellen. 1920-2014. hn., én., PR-Innovation Kft. Kiadói papírkötés.
Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, belül jó állapotban.
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I-III. (Egy kötetben.) Nemes Mihály illusztrációival. Bp.,1911, Wodianer F. és Fiai. Kiadói javított gerincű, aranyozott egészvászon-kötés.
Baráthosi-Balogh Benedek: Turáni regék és mondák a világ teremtéséről. Baráthosi Turáni Könyvei I. Bp.,1926, Szerzői kiadás, (Held Irodalmi és Nyomdavállalat, 159 p. Első kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták.
Szamosközi István: Erdély története. Fordította: Borzsák István. Válogatta, a bevezetést, és a jegyzeteket: SInkovics István. Monumenta Hungarica VII. kötet. Bp.,1963, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval. Számozott (650/334.) példány.
Joseph E. Davies: Moszkvai jelentés. Ford. Juhász Vilmos. Bp.,1945, Anonymus, 495 p. Átkötött egészvászon-kötés, fakó gerinccel, jó állapotban. Első kiadás.
Rudolf Broby-Johansen: Az öltözködés története. Fordította: G. Beke Margit. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.