Books: History Number of items: 140
1925225
15806
342
Books: History
Other collectibles
Sziklai László: Egyszer volt - hol nem volt. Eszmetörténeti esszék. DEDIKÁLT! 1995, Twins. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
1925356
15807
342
Books: History
Other collectibles
Bartha Antal: A magyar nép őstörténete. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3 000 HUF
1928796
15808
342
Books: History
Other collectibles
Kovács Éva-Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. 1980, Corvina. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
1 000 HUF
1928074
15809
342
Books: History
Other collectibles
A magyarok bejövetele. Celldömölk, 2007, Apáczai. Papírkötésben, melléklettel, jó állapotban.
1 000 HUF
1928051
15810
342
Books: History
Other collectibles
A debreceni tímármesterség történeti emlékei. Szerk.: Nagy Pál - V. Szathmári Ibolya. Karcag, 1997, Hajdú-Bihar Megyei Múzeumi Szervezet. Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1928365
15811
342
Books: History
Other collectibles
A magyar polgári légiforgalmi irányítás és katonai repülésirányítás és képzés története. Szerk.: Zalka András et al. Bp., 2003, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
1 400 HUF
1651593
15812
342
Books: History
Other collectibles
1833731
15813
342
Books: History
Other collectibles
Szántó György: Mata-Hari. Regény. Bp.,é.n,Athenaeum. Átkötött papírkötés, javított kötéssel, sérült, megviselt állapotban, műanyag védőborítóval.
1833730
15814
342
Books: History
Other collectibles
Csizmadia Sándor: A nagy magyar parasztforradalom. Dósa György. Világosság-könyvtár 1. szám. Bp.,1914, Népszava. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel, részben szétvált kötéssel.
1906102
15815
342
Books: History
Other collectibles
Kéki Béla: Az írás története. A kezdetektől a nyomdabetűig. Bp.,2002, Vincze. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1906111
15816
342
Books: History
Other collectibles
Ifj. Barta János: "Napkirályok" tündöklése. (Európa a XVI.-XVIII. században. Történelmi Kézikönyvtár. Bp.,2001, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1894836
15817
342
Books: History
Other collectibles
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035